Аноним НаВсеГда• 13 мая 2015

анемія - лікування. підкажіть

був у малого гемоглубін 104, харчуванням - не піднімався. порадили нам пропити препарат заліза - мальтофер. пили ми його 2 тижні - виріс до 110, сказали ще пити 2-3 тижні.
от і маємо пити ще до кінця травня.
один педіатр сказала що всього лише 1 міс пити і вистачить, інша говорить - що пити місяць, а потім ще 2-3 для профілактики...

може хтось з вас стикався з препаратами заліза... як вам призначали??? хочу піти ще до одного педіатра - потім вже вирішу....
от стало просто цікаво - а як правильно місяць пити чи більше....
малому 2,1
автор Аноним НаВсеГда • 13 мая 2015
Ответ дляНалитое яблочко
пропейте все-таки не меньше 2-х месяцев, гемоглобин мало поднять до нормы, железа надо еще накопить достаточно, чтобы опять не опустился.
тоже так думаю. щоб не впав потім. треба його так би мовити закріпити

wespak• 13 мая 2015
Ответ дляПешитеБесАшипок
будьте обережні передозування заліза дуже шкідливе для печінки!!!
Железобетон• 13 мая 2015
..для деток с анемией есть хорошее адаптированное молоко. Ненни 3- на основе козьего. питательное,без специфического вкуса и запах и показано деткам с анемиями (подробнее на сайте бибиколь можно почитать. Хорошее молоко- на нем и показатели улучшаются и вес ребенок набирает.