НуПогоди!• 20 мая 2015

Думаєте я виграю?

Доброго дня!

приймаю участь у конкурсі https://www.ideax-nescafe.com.ua/1238986
всі пишуть гуд, стартап хороший, але голусують погано :(
так як тут скажуть правду і не повстидаються!
прошу внести конструктивну критику, короче жгітє :Р
Результат:
вже голосів: 56
47 (83.93%) Бажаю успіху, треба докладати більше зусиль і перемога Ваша!
9 (16.07%) Просто фу, шо Ви там взагалі забули )))))
всегдаДаДа• 20 мая 2015
сумка мне понравилась
класс!

detkarada• 20 мая 2015
guapka• 20 мая 2015
и мне понравилась продукция
Настасья Пицун• 20 мая 2015
Думаю, что нет.
Китай так распространен не потому, что он Китай, а потому что рабочая сила дешевая, в любом случае он будет дешевле, если Вы конечно 100 рабских рабочих мест не имели в виду. И за 5 лет очень скромно 100 рабочих мест, за такое время холдинги создаются с тысячами мест.
annetta888• 20 мая 2015

исправьте, пожалуйста, ошибочки-опечаточки
народ будет лучше голосовать
удачи Вам!!!
молодчиночка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Доктор Хаос• 20 мая 2015
Жгу За что голосовать? Где стартап? Вот это пару сумочек вышитых - бизнес и вытеснение китайской продукции? Да не смешите)
Вы бы хоть научились честно продавать те китайские кошельки. Люкс качество, ага. Те, что люкс качества на коробке имеют черные буквы, а не золотые. У них совсем другой артикул и внутри по-другому сделано.
У вас хоть пункт 1.1 выполнен? 1.1 мінімальний ринок збуту - свій магазин, інтернет продаж, надання продукції під реалізацію (виконано)
Где же ваша продукция на киде и ВК хотя бы?
Стремление что-то свое сделать весьма похвально, за это респект. Но рановато еще в конкурсах учавствовать, имхо.
автор НуПогоди! • 20 мая 2015
Ответ дляНастасья Пицун
Думаю, что нет.
Дякую за відповідь, китайськи товар так подорощав, що в ціні ми можемо скласти їм конкуренцію. 100 робочих місць за 5 років - це з розрахунку власних сил, тобто без залучення додаткових інвестицій! розширення за рахунок прибутку компанії та темпами освоєння ринку збуту, за моїми розрахунками це 5 років.

автор НуПогоди! • 20 мая 2015
Ответ дляannetta888

народ будет лучше голосовать
удачи Вам!!!
ми текст перечитували двічі! але нічого такого не помітили..... редагувати текст неможна за правилами нескафе.
автор НуПогоди! • 20 мая 2015
Ответ дляДоктор Хаос
дякую за відповідь,
про гаманці - в чому я обманюю? у мене два види шанелі, якість еліт та звичайна, я виставляю фото порівняння якості, де два гаманці разом! щоб покупці могли побачити різницю. А гаманців з чорними буквами у мене ніколи не було, висилаю те що не фото, фото роблю сама, В ЧОМУ ОБМАН??????

ЗБУТ ПРОДУКЦІЇ - так у мене є магазин, продаю через нет, пропоную допшипінг, продукція під реалізацію здаю (це біжутерія ручної роботи, в себе продаю та іншим поставляю)
автор НуПогоди! • 20 мая 2015
Ответ дляДоктор Хаос
про конкурс - це стартап на кращу ідею , а не наготову продукцію, а як тільки продукція буде відповідної якості(по моїм оцінкам) я її тут виставлю, а також у ВК.
автор НуПогоди! • 21 мая 2015
Всім дякую за підтримку! Ви надихаєте позитивом та вірою,
а зараз це саме важливе
Буду іти до самого кінця