мадамГрицацуева• 22 мая 2015

Чи є запальний процес при кількісті 25-30.лейкоцитів у піхві?

Під час взяття мазків з піхви і цервікального каналу виявили 25-30 лейкоцитів у піхві і 10-15 у цервікальному каналі. Мазки бралися через 2 дні після закінчення місячних. Чи є в даному випадку запальний процес? Наперед вдячна за відповідь.
Карапулька• 22 мая 2015
да, много

Карапулька• 22 мая 2015
эрозия есть? тоже дает повышенные
Кумушка• 22 мая 2015
Да. Или если есть эрозия то может изза нее быть
автор мадамГрицацуева • 22 мая 2015
так, є ерозія
Светка-пипетка• 22 мая 2015
повышение не высокое. Норма верхняя 25
Светка-пипетка• 22 мая 2015
Ответ длямадамГрицацуева
так, є ерозія

это из-за эрозии
автор мадамГрицацуева • 22 мая 2015
мені виписали неотризол? хтось знає чи нормальні це таблетки?

автор мадамГрицацуева • 22 мая 2015
і чи повернуть вони в норму кількість лейкоцитів?
Беговая дорожка для носа• 22 мая 2015
100% ерозыя, не хвилюйтеся. тАБЛЕТКИ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ, АЛЕ ЧЕРЕЗ ПАРУ ДНЫВ ЗАПАЛЕННЯ ПОВЕРНЕТЬСЯ, БО РАНКА Ж ЗАЛИШАЭТЬСЯ
автор мадамГрицацуева • 22 мая 2015
А ранка хіба не заживе?