ничевока• 22 мая 2015
Які модулі мають бути в супер інтернет магазині? Дівчатка підкажіть .
Знайшла дівчину яка зробить мені інтернет магазин,буду продавати взуття і сумки копії брендів. От вона сказала мені до завтра подумати що я хочу от і я думаю. Може ви підкажете що має бути в класному інтернет магазині? Я думала корзина , онлайн консультація, замовити зворотній звязок, конвертація ціни в євро і доларах в рублях і в гривнях . Англійська і Українська версія сайту. Робить вона на (Opencart)
Хочу сайт схожий на щоб був такий опис але фото не одне а 4 .Дівчата дуже прошу підкажіть що ще має бути . Дуже дякую
Ду да ду да ду• 22 мая 2015
Цвет, название бренд, размер, если еще и обувь, то желательно, чтобы подразделялось на пол ( Мужчина -женщина)
ничевока
• 22 мая 2015
Ответ дляДу да ду да ду
дякую я ще думаю онлайн оплату