Лень гуглить• 25 мая 2015
Ви теж створюєте самі собі проблеми , як і я?
Їхала в поїзді, познайомилась з мужчиною ( я заміжня,просто розговорилися в дорозі) Він розказав що їде закордон на заробітки , я на свою голову сказала що мій чоловік теж закордоном, має свою бригаду на будівництві.Він попросив мій номер , сказав якщо в нього не получиться з роботою там ,то він подзвонить до мене, може в чоловіка буде для нього робота.Подзвонив він до мене через три місяці, чоловіку якраз потрібно було людей на кінець травня , короче суть в тому що поки шо немає водія щоб відвезти того мужчину ,він мене просто атакує,особливо останній тиждень(( дівчатонька це просто жах, кожного дня перший дзвінок в 8 ранку, за день може дзвонити разів 15 - 20, якщо я на роботі і не відповідаю то дзвонить підряд по 10 раз, потім пише смску щоб срочно передзвонила і запитує зовсім не важливі питання , просто щось його цікавить( як не відповідаю на дзвінки то потім каже що то всьо йому дуже підозріло
Короче дурдом, навіщо воно мені було((хотілося просто допомогти людині ( от так я створила сама собі проблему...
БЦАшка• 25 мая 2015
добавьте в ЧС на телефоне , с таким дела не будет, он потом вашего мужа задолбет на работе.
tanita-tango• 25 мая 2015
Скажите это ему прямым текстом:Я не работодатель!И не надо мне так названивать я на работе и не могу отвечать на ваши вопросы.Вариант 2
-Мне муж так часто не звонит как вы!)Вариант 3(чтоб отстал)
-Муж взял уже человека необходимости в людях уже нет.
Не стесняйтесь говорить людям прямо иначе до невроза себя можно довести
Лень гуглить
• 25 мая 2015
Ответ дляanmeda
В черный список номер!! И все!!
Якось шкода людину, та і чоловіку людей треба(
Але як він буде так діставати чоловіка то поїде додому за 2 дні, а потім ще і я получу від чоловіка(
Своего не предлагать• 25 мая 2015
Скажіть, що все змінилося, чоловік вже має людей і Ви нічим допомогти не можете, а потім у ЧС. Це наглість з його сторони.
Лень гуглить
• 25 мая 2015
Ответ дляtanita-tango
Так і скажу!
Бо сьогодні мене реально це вже вивело(((
Лень гуглить
• 25 мая 2015
Ответ дляБЦАшка
Я вже теж про це подумала, в мене чоловік жосткий,він довго говорити не буде(
А як добавити в чорний список?
ЛолитаНеРазлита• 25 мая 2015
Ответ дляЛень гуглить
Такой вам и мужу тоже проблемы создаст, срочно рвите все контакты. Телефон в ЧС, и не отвечайте. Прямо и скажите, что он сильно навязчивый, от него ничего не хотите, и он вам не надо, раз такой доставучий.
Белоснежко• 25 мая 2015
’то всьо йому дуже підозріло ’ поспитайте якого в нього група крові та чи здорові почки)) відчепиться
Лень гуглить
• 25 мая 2015
Ответ дляЛолитаНеРазлита
підкажіть, як добавити в телефоні в чс?)
Лень гуглить
• 25 мая 2015
Ответ дляТоммиТом

ото не мала баба клопоту, купила порося)))))
І не кажіть))))
Лень гуглить
• 25 мая 2015
Ответ дляmrinka
дайте ему телефон мужа.
Чоловік закордоном, а цей мужчина в Україні..
Лень гуглить
• 25 мая 2015
Ответ дляТоммиТом
ну я например человек нервный, я бы прямо сказала - вы сколько раз будете мне звонить? извините. не могу столько разговаривать, у меня полно других дел. Не надоедайте мне, ради Бога..
Я не нервова але це вже трохи нагло(
От глянула в телефон, сьогодні він мені дзвонив 13 раз
Ще і поставив умову що хоче їхати поїздом і мій чоловік має його зустріти))
Лень гуглить
• 25 мая 2015
Ответ дляТоммиТом
не по теме) если бы я сказала мужу что познакомилась с мужчиной, и разговорилась с ним - он бы уже со мной развелся)))
Мій не ревнивий)) я часто катаюся з Тернополя до Львова,2 год скучно їхати, завжди з кимось спілкуюсь в дорозі)
Божий одуванчик• 25 мая 2015
Ответ дляTania19
Я не нервова але це вже трохи нагло(
Не слишком ли , шлите лесом
tanita-tango• 25 мая 2015
Ответ дляБелоснежко
Лень гуглить
• 25 мая 2015
Ответ дляБожий одуванчик
Не слишком ли , шлите лесом
Так і зроблю, тепер тільки запитання як добавити в чс в телефоні?