01 августа 2022

поделитесь опытом, мезороллер

Девочки, поделитесь опытом, стоит покупать мезороллер для кожи головы, есть от него какой то эффект ? Волосопад страшный, уже видны залысины.
Мусик Пусик 01 августа 2022
Знайдіть причину випадіння. Наприклад в мене дефіцит віт д і заліза. Як тільки попила вітамінки , випадати стало значно менше. Якщо у вас так само, то мезоролер думаю до одного місця.
Ще мені дуже сподобались ампулки від dsd 3.4, можете вже взяти, поки аналізи чекаєте
парИла я парИла 01 августа 2022
Дарсонваль спробуйте. Не лише для волосся, а майже для всього. Гугліть призначення та протипоказання.