20 марта 2023

AliExpress вітальна акція

Дівчата добрий вечір!
Хочу замовити перший раз з аліекспрес. Що значить вітальна акція?
Дякую.
Natalifairy 20 марта 2023
Значить перший товар, грубо кажучи, за копійку.
автор Кидстаффовна 20 марта 2023
Ответ дляNatalifairy
Значить перший товар, грубо кажучи, за копійку.
Дякую.
Губка Боб 20 марта 2023
Для новачків товар за 1 цент.
Лиса Патрикевна 20 марта 2023
Хтось підскаже, чи є фінансовий ліміт для цього першого замовлення?
автор Кидстаффовна 20 марта 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Хтось підскаже, чи є фінансовий ліміт для цього першого замовлення?
Замовити не змогла по такій ціні так як в Англії не відсилають 😞
Кукусики 20 марта 2023
Ответ дляКидстаффовна
Замовити не змогла по такій ціні так як в Англії не відсилають 😞
Поищите этот же товар у другого продавца, который шлет в Англию. Там вообще довольно большой ассортимент разных товаров, один из которых на выбор можно приобрести новичку по символической цене.