22 февраля в 18:00

Вступ в університети за кордоном

Цікавить. Хто з дітей в цьому році плану вступ в ВНЗ заклад за кордон.
При умові, що зараз живете і навчаєтесь в Україні.
Результат:
вже голосів: 81
46 (56.79%) Тиц
11 (13.58%) Так. Польща
7 (8.64%) Так. Інша країна
7 (8.64%) НІ. Продовжує вчитися в Україн
4 (4.94%) Так.Словаччина
4 (4.94%) Так. Чехія
2 (2.47%) Так. Австрія
0 (0%) Так. Німеччина
автор Бадабум 22 февраля в 18:03
Хто за кордон, можете написати в який університет і спеціальність?
Скіфська пектораль 22 февраля в 18:04
Вы перечислили страны с разными языками
автор Бадабум 22 февраля в 18:06
Ответ дляСкіфська пектораль
Вы перечислили страны с разными языками
І?
іронічна антитеза 22 февраля в 18:16
Польща.
Маю надію що здасть на С1 мову і буде вчитись безкоштовно
Дама_с_коготками 22 февраля в 18:17
Дочка поступила в прошлом году, но до этого жила и училась в Украине. Чехия, графдизайн
Ловлю капці 22 февраля в 18:18
Ответ дляіронічна антитеза
Польща.
Маю надію що здасть на С1 мову і буде вчитись безкоштовно
Це польську чи англійську?
Ловлю капці 22 февраля в 18:19
Ответ дляДама_с_коготками
Дочка поступила в прошлом году, но до этого жила и училась в Украине. Чехия, графдизайн
Скілько коштує навчання, які вступні іспити, розкажіть детальніше будь-ласка.
іронічна антитеза 22 февраля в 18:20
Ответ дляЛовлю капці
Це польську чи англійську?
На англ без проблем можна йти на контракт, безкоштовно на англ не має
Ловлю капці 22 февраля в 18:21
Ответ дляіронічна антитеза
На англ без проблем можна йти на контракт, безкоштовно на англ не має
Зрозуміло, польська С1. Дякую.
іронічна антитеза 22 февраля в 18:24
Ответ дляЛовлю капці
Зрозуміло, польська С1. Дякую.
Ну якщо не здасть, то буде вчитись на англ і пробувати переводитися потім знову, після наступної здачі
миссАрфография 22 февраля в 18:25
Ответ дляБадабум
І?
Як ви зібралися поступати без мови і базової місцевої освіти?
Гигиенишвили 22 февраля в 18:25
А скажіть будь ласка а де ці дипломи будуть актуальними, наприклад медичний? В різних краінах єс чи тільки там де навчався
Ловлю капці 22 февраля в 18:26
Ответ дляіронічна антитеза
Ну якщо не здасть, то буде вчитись на англ і пробувати переводитися потім знову, після наступної здачі
Успіхів Вам і дитині, це дуже важко навіть обговорювати! В мене також хороша розумна донька, яка навіть чути про будь який наш вуз не хоче. Тільки виїжджати, дуже сумно від цього ....
іронічна антитеза 22 февраля в 18:27
Ответ дляЛовлю капці
Успіхів Вам і дитині, це дуже важко навіть обговорювати! В мене також хороша розумна донька, яка навіть чути про будь який наш вуз не хоче. Тільки виїжджати, дуже сумно від цього ....
Ну в мене син
Тому без варіантів
іронічна антитеза 22 февраля в 18:27
Ответ длямиссАрфография
Як ви зібралися поступати без мови і базової місцевої освіти?
Майже скрізь можна вчитися на англ
Платно
миссАрфография 22 февраля в 18:28
Ответ дляіронічна антитеза
Майже скрізь можна вчитися на англ
Платно
Так, платно і дорого, і для роботи все одно потрібна місцева мова
іронічна антитеза 22 февраля в 18:29
Ответ длямиссАрфография
Так, платно і дорого, і для роботи все одно потрібна місцева мова
Не дорожче ніж в Україні на контракті в гарному вузі :)
Ловлю капці 22 февраля в 18:29
За платні варіанти на всі гроші то зрозуміло, цікавлять економ варіанти, які також нееконом по суті, але хоч навчання безкоштовне. Чи потрібно здавати вступні іспити, чи тільки мову, ми враховується ЗНО або НМТ що зараз.
миссАрфография 22 февраля в 18:30
Ответ дляіронічна антитеза
Не дорожче ніж в Україні на контракті в гарному вузі :)
Дорожче і без сенсу
іронічна антитеза 22 февраля в 18:30
Ответ дляЛовлю капці
За платні варіанти на всі гроші то зрозуміло, цікавлять економ варіанти, які також нееконом по суті, але хоч навчання безкоштовне. Чи потрібно здавати вступні іспити, чи тільки мову, ми враховується ЗНО або НМТ що зараз.
Залежить від вузу
Але беруть багато, бо через рік все рівно радого відсіється
іронічна антитеза 22 февраля в 18:36
Ответ длямиссАрфография
Дорожче і без сенсу
:)
В мене племінник вчиться на контракті, платять близько 70 тис в рік
автор Бадабум 22 февраля в 18:37
Ответ дляГигиенишвили
А скажіть будь ласка а де ці дипломи будуть актуальними, наприклад медичний? В різних краінах єс чи тільки там де навчався
Європейський диплом визнається практично у всьому світі
автор Бадабум 22 февраля в 18:38
Ответ дляіронічна антитеза
Ну в мене син
Тому без варіантів
Аналогічно. Я свого довго вмовляла, що варто спробувати іноземний ВУЗ
автор Бадабум 22 февраля в 18:39
Ответ длямиссАрфография
Як ви зібралися поступати без мови і базової місцевої освіти?
Місцева освіта не потрібна. А мова або на англійській або на місцевій ( зазвичай готуються раніше)
автор Бадабум 22 февраля в 18:40
Ответ дляіронічна антитеза
Не дорожче ніж в Україні на контракті в гарному вузі :)
Ну дорожче звісно.
Те що я дивлюся від 3000 євро в рік. В Україні таких цін немає
Цвіпканя 22 февраля в 18:53
Ответ длямиссАрфография
Дорожче і без сенсу
В країнах Балтії англомовні програми не дорожче, ніж контракт в Україні
Але зовсім інший рівень навчання
Ну і вага диплому
Сенс є
іронічна антитеза 22 февраля в 18:59
Ответ дляБадабум
Ну дорожче звісно.
Те що я дивлюся від 3000 євро в рік. В Україні таких цін немає
Ціни різні.
В германії наприклад безкоштовно :)
іронічна антитеза 22 февраля в 19:00
Ответ дляЦвіпканя
В країнах Балтії англомовні програми не дорожче, ніж контракт в Україні
Але зовсім інший рівень навчання
Ну і вага диплому
Сенс є
І рівень кращий за наший
Червона калина 22 февраля в 19:15
Ответ дляЦвіпканя
В країнах Балтії англомовні програми не дорожче, ніж контракт в Україні
Але зовсім інший рівень навчання
Ну і вага диплому
Сенс є
Подскажите, диплом какого балтийского вуза котируется в Европе? Хотелось бы не просто доя галочки иметь диплом, а реально хорошее образование. Спасибо
Червона калина 22 февраля в 19:17
Ответ дляіронічна антитеза
І рівень кращий за наший
Скажите, вы какой-то конкретный вуз имеете ввиду? Можете поделиться опытом, на какую специальность лучше ориентироваться или какой вуз. Спасибо