17 марта в 09:56

Як вибрати одяг для новонароджених в літній період?

Що вам пригодилось, а що ні?
Дякую за підказки
НашлаПерепискуМужа 17 марта в 09:58
Моему летом было три месяца. Пригодились бодики. Больше ничего и не носили. Или просто в памперсе
Сусідка зверху 17 марта в 09:58
Бодики-супер!
Вам телефонограмма 17 марта в 10:03
Бодікі. Футболока шортики
культУра 17 марта в 10:04
Боді (з коротким рукавом і довгим), тоненькі носочки, штанці які на плечах застібаються, чоловічки. На літо це майже все. Ну можна ще один трішки тепліший комбінезон (типу фліса чи махровий) на зовсім прохолодну погоду.
культУра 17 марта в 10:05
Ответ дляВам телефонограмма
Бодікі. Футболока шортики
Новонародженому я б не радила щось, що під спиною буде закінчуватися. Але це моя особиста думка.
Вам телефонограмма 17 марта в 10:07
Ответ длякультУра
Новонародженому я б не радила щось, що під спиною буде закінчуватися. Але це моя особиста думка.
Бо що буде?))
Chaterbox 17 марта в 10:08
Ответ длякультУра
Новонародженому я б не радила щось, що під спиною буде закінчуватися. Але це моя особиста думка.
Ви маєте на увазі-по таліі, типу штанців не можна?
Залізний кіготь 17 марта в 10:09
Та треба і з довгим і з коротким. Літо це не завжди жара. І в квартирі може бути прохолодно. Штанішки, чоловічки. Тонкий комбез
Реанимация 17 марта в 10:10
Залежить від дитини. Моя донька народилася в червні, недоношена. Весь час була в чоловічках, їх і в них було не жарко. Прикривала інколи пледом. Літо було не жарке тоді. Але в неї терморегуляція дивна і зараз, вона мерзне коли не рухається, серце сповільнюється. Син лютневий, влітку був у бодіках з коротким рукавчиком, інколи навіть просто у підгузку. Наперед нічого не купувала, за місять тільки чи в процесі, щоб не було велике і не залежувалося.
Силиконочка 17 марта в 10:11
90% времени ребенок был просто в подгузнике, тк лето было просто адское. Куда реже в бодике (предпочитала ромперного типа), пару раз и человечки пригодились, и плотный велюровый костюм.
Перша леді колгоспу 17 марта в 10:12
Мої діти обидва народилися в липні. Нічого крім бодіків і носочків не треба було. Був один чоловічок звичайний бавовняний. Або якщо вітерець, то вкривала пелюшкою.
З молодшою донькою були такі дні, що я її голу клала на пелюшку, яка впитує, в колясці через спеку.
Ми на півдні живемо) можливо, в інших регіонах холодніше.
мистерЛяпсус 17 марта в 10:17
Автор, зорієнтуєтесь після народження. Влітку буває і досить холодно. В мене старший в липні народжений то було і прохолодно і дуже спекотно. Головне не беріть більше 3-4 комплектів одного розміру. Перший народився 4 кг, то якраз 56, а то 62 треба був. З другою лікарка лякала , що буде ще важча, купила 62 розмір, а треба був манюнький, бо народилась 3300
Легких пологів
Этожзвяздаяегообожаю 17 марта в 10:23
Чоловічки хб, бодіки довгий/короткий рукав до них штанці
Можна ще один махровий чи флісовий чоловічок.
Все.
Кофточки то не зручно - взяли на руки дитину і все на голові. Кофточки місяців з 6 почали нас прогулянку вдягати коли дитина вже сиділа. Я за зручність.
культУра 17 марта в 11:05
Ответ дляВам телефонограмма
Бо що буде?))
Нічого страшного, але це треба буде слідкувати, скажімо, коли вкладаєте кудись, аби не задерлося чи не сповзало. Під спиною в дитини може бути не видно, а дитина не скаже і змінити положення не зможе.
культУра 17 марта в 11:06
Ответ дляChaterbox
Ви маєте на увазі-по таліі, типу штанців не можна?
Не неможна. Просто мені було не зручно. Тим більше, що зараз багато таких речей, які є зручними. То нащо створювати собі додаткові складності?