28 марта в 18:46

Скажіть це мене надурили чи це в них така цінова політика?

Записались до дит хірурга,оператор назвала вартість консультації,потім вже хірург запропонував зробити рентген я згодилася на рентген ,а от за що ще 1400 гривень зверху мені не зрозуміло

Консультація лікаря була від сили 10 хвилин,і очікування рентгену було іще ,тобто нам не відразу його зробили,це 1400 гривень за чергу взяли?))

Чому не глянула відразу,бо дитина веретувала , потрібно було йти додому,і повинні були озвучувати за що я плачу,а не просто сума така то так то оплачуйте
показать весь текст
20 5
автор Говорю-балакаю 28 марта в 19:22
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вы уже позвонили?
Вже пізно, завтра подзвоню
4 2
Попихтю та й годі 28 марта в 19:23
Ответ дляСиренькая
Не читала усе. Не розумію, чого одразу не запитали? Поспішали. Ок. Чому будучи дома не зателефонували?!!! А зараз тут втрачаєте час. Фігня якась.
В автора не відкривається рот. Лише палець працює тут строчити, ну і відгуки. Навіть би не отямилась, якби грошей на карті не вистачало б для оплати. А так все ок)
2 1
Моя улюблена страшко 28 марта в 19:27
Ответ дляГоворю-балакаю
Вже пізно, завтра подзвоню
Не поздно. Они до 21 работают. Запись к врачам вообще круглосуточно. Не стесняйтесь!
Моя улюблена страшко 28 марта в 19:29
Ответ дляГоворю-балакаю
Вже пізно, завтра подзвоню
Если прям оч.стесняетесь звонить, то у них на сайте справа внизу зеленая кнопочка есть. Можно написать в поддержку в вайбер или телеграмм.
Столічна штучка 28 марта в 19:31
Ответ дляГоворю-балакаю
Вже пізно, завтра подзвоню
если еще работают - звоните автор! не выдумывайте. мы ждем. прям самой интересно.
Пані з калабані 28 марта в 19:31
Ответ дляГоворю-балакаю
Вже пізно, завтра подзвоню
Дарма ви відкладаєте на завтра
Столічна штучка 28 марта в 19:31
Ответ дляМоя улюблена страшко
Если прям оч.стесняетесь звонить, то у них на сайте справа внизу зеленая кнопочка есть. Можно написать в поддержку в вайбер или телеграмм.
да ну не выдумывайте! какая кнопочка? взрослый человек не может отстоять свои права - это же ужас....
Моя улюблена страшко 28 марта в 19:32
Не ждите завтра - решайте сейчас. Нам всем уже интересно)
Кудряшка Сью 28 марта в 19:33
Ответ дляГоворю-балакаю
Вони тупо відмороження думаю
думати- то не ваше. подзвоніть і запитайте
Kusalochka 28 марта в 19:34
Ответ дляГоворю-балакаю
Там їх скільки про цю клініку , дуже багато поганих,вони на сайті в себе видаляють,а в Гугл картах не можуть видаляти
Ну я пишу про Добробут только хорошее)) например, меня сегодня в Добробуте 40 минут зав отделением нейрохирургии бесплатно консультировал
Луноходик_Ик 28 марта в 19:40
Ответ дляГоворю-балакаю
Що зараз робити?
Відгук лишити?
Зачем сразу отзыв? Чек на руках есть, идите разберитесь.
Отзыв потом напишите.
Шукаю трусики 28 марта в 19:41
Ответ дляПані з калабані
Загороднюк
Семейный терапевт?
Пані з калабані 28 марта в 19:42
Ответ дляШукаю трусики
Семейный терапевт?
Так
Шукаю трусики 28 марта в 19:44
Ответ дляПані з калабані
Так
Так у нее сейчас консультация 770 грн, за что вы заплатили 1090 грн?🤔
Пані з калабані 28 марта в 19:45
Ответ дляШукаю трусики
Так у нее сейчас консультация 770 грн, за что вы заплатили 1090 грн?🤔
Це старі дані, нема таких цін. 1090 грн консультація давно коштує
Шукаю трусики 28 марта в 19:48
Ответ дляПані з калабані
Це старі дані, нема таких цін. 1090 грн консультація давно коштує
У них на сайте нет устаревших данных
Но как врача-педиатра цена 1140
Oksania_mama 28 марта в 19:47
Я так розумію, що у приймальні сидить 1 лікар, якій дивиться пацієнта і потім направляє до вузькопрофільного спеціаліста.
Ось за це ’направлення’ 1400 і пішло...

А що за клініка, шоп нідайбох туди не влізти? Приватна якась?
Шукаю трусики 28 марта в 19:48
Ответ дляПані з калабані
Це старі дані, нема таких цін. 1090 грн консультація давно коштує
Пані з калабані 28 марта в 19:50
Ответ дляШукаю трусики
У них на сайте нет устаревших данных
Но как врача-педиатра цена 1140
Ну от мене по такій ціні записували ) Як це працює, я не в курсі. Рівно стільки я й заплатила
Шукаю трусики 28 марта в 19:50
Ответ дляOksania_mama
Я так розумію, що у приймальні сидить 1 лікар, якій дивиться пацієнта і потім направляє до вузькопрофільного спеціаліста.
Ось за це ’направлення’ 1400 і пішло...

А що за клініка, шоп нідайбох туди не влізти? Приватна якась?
Добробут. Очень хорошая
Пані з калабані 28 марта в 19:52
Ответ дляШукаю трусики
У них на сайте нет устаревших данных
Но как врача-педиатра цена 1140
770 - це перед вакцинацією, вже глянула в додатку
Моя улюблена страшко 28 марта в 19:54
Ответ дляШукаю трусики
Так у нее сейчас консультация 770 грн, за что вы заплатили 1090 грн?🤔
Так у вас на скрине (консультация перед вакцинацией), а не просто консультация.
Oksania_mama 28 марта в 19:54
Ответ дляШукаю трусики
Добробут. Очень хорошая
Ганьба! Слава! Добривечір! (шоу Довгоносиків)

Дякую, знатиму, куди не пійду ні за що, бо це неадекватна оплата за рядові послуги.

Були в звичайній травматології на Алішера Навої, в дитини всього лише коліно заболіло (пошкодження зв´язок), так усе було безкоштовно, і огляд, і рентген.
Покращена 28 марта в 19:58
Ответ дляГоворю-балакаю
Я вам пояснила,що спішила
Позвоните им и уточните. На камерах все видно у них
Море_море_я_скучаю 28 марта в 19:59
Нічого собі ціни. Не для простого пересічного українця
автор Говорю-балакаю 28 марта в 20:00
Ответ дляOksania_mama
Я так розумію, що у приймальні сидить 1 лікар, якій дивиться пацієнта і потім направляє до вузькопрофільного спеціаліста.
Ось за це ’направлення’ 1400 і пішло...

А що за клініка, шоп нідайбох туди не влізти? Приватна якась?
Добробут
Моя улюблена страшко 28 марта в 20:03
Ответ дляГоворю-балакаю
Добробут
Ну, что вам сказали?
А що таке? 28 марта в 20:03
Ответ дляГоворю-балакаю
Добробут
Ну шо подзвонили?
ХтоЯкщоНеЯ 28 марта в 20:13
Ответ дляOksania_mama
Я так розумію, що у приймальні сидить 1 лікар, якій дивиться пацієнта і потім направляє до вузькопрофільного спеціаліста.
Ось за це ’направлення’ 1400 і пішло...

А що за клініка, шоп нідайбох туди не влізти? Приватна якась?
На чеке видно добробут. Ну и они могут сказать ну да, но вы же к узкому специалисту нам нужно было убедиться ,что ребенок не болен перед рентгеном или перед приемом хирурга.... А вообще странно автор Вам когда сумму к оплате озвучили Вас цифра 3 вместо 2 на которую Вы рассчитывали не смутила?
Яйцеголовая 28 марта в 20:14
так и знала что это Добробут того района, плохая клиника