Ця біль мине... Просто бісить

Чую тут у кр багато хто слухає цю пісню якогось Заболотного. А я би йому язика вирвала.

Невже перед написанням пісні не можна було погуглити

Що біль в українській мові чоловічого роду!!!!!!! Цей біль!!!! Отака у нас культура, яка популяризує мову

Тепер спостерігаю - пишуть мені знайомі, і всі майже "біль" у жіночому роді вживають. Просто би прибила того Заболотного. Безграмотне, хоча би редактору дало текст пісні перед записом
Zelenkа 19 апреля в 12:00
Собака теж чоловічого роду 😉
Сірко - собака мій, собака мій, собака😁
26 3
Муркамурковна 19 апреля в 12:00
Вона довела ВАС до краю…
Ночка_темная 19 апреля в 12:01
О, зайшла якраз в тему написати , що біль чоловічого роду, а тут таке розчарування,вже написано)
Jul757 19 апреля в 12:01
Совсем нечем заняться больше?
16 4 1
автор lilu1990 19 апреля в 12:01
Ответ дляJul757
Совсем нечем заняться больше?
З таких дрібниць і складається загальна картина
15 7
автор lilu1990 19 апреля в 12:03
Ответ дляJul757
Совсем нечем заняться больше?
Мені таке доколупування до дрібниць допомагало в роботі, гарантувало підвищення, тепер на війні. Бо без цього ти труп
12 6 1
judit 19 апреля в 12:03
От многой мудрости много скорби, и умножающий знание умножает печаль.(с)
Jul757 19 апреля в 12:03
Ответ дляlilu1990
З таких дрібниць і складається загальна картина
И что Вы с этим сделали, кроме темы на Советчице? Решили как-то этот вопрос?
автор lilu1990 19 апреля в 12:04
Ответ дляJul757
И что Вы с этим сделали, кроме темы на Советчице? Решили как-то этот вопрос?
Нічого не роблю, крім того що тепер усіх виправляю у переписці
12 5
Zelenkа 19 апреля в 12:04
До речі, ми були одними з перших, хто писав випускний диктант з української мови за правописом 1994 року. Тоді, наскільки я пам’ятаю, було введено лише декілька слів з літерою ґ: ґедзь, ґанок, ґава, ґазда. Всього не більше десятка. А зараз пихають де не треба 🤨
9 3
Jul757 19 апреля в 12:05
Ответ дляlilu1990
Нічого не роблю, крім того що тепер усіх виправляю у переписці
Так Вы просто любите поиздеваться над своей нервной системой. Штош... удачи
2 1 1
v_o_l_n_a 19 апреля в 12:05
не знала, що біль - він
5 3
автор lilu1990 19 апреля в 12:06
Ответ дляJul757
Так Вы просто любите поиздеваться над своей нервной системой. Штош... удачи
Ні, загальна картина складається з дрібниць

Ця біль - це калька з російської мови, дуже груба
3 2
автор lilu1990 19 апреля в 12:07
Ответ дляJul757
Так Вы просто любите поиздеваться над своей нервной системой. Штош... удачи
Крім того, такі пісні реально популяризують мову і є кращим засобом її вивчення, ніж якісь уроки і зубріння правил
2 1
Zelenkа 19 апреля в 12:08
Ответ дляlilu1990
Крім того, такі пісні реально популяризують мову і є кращим засобом її вивчення, ніж якісь уроки і зубріння правил
За піснями граматику не вивчиш. Тому правила треба не зубрити, а застосовувати на практиці.
Jul757 19 апреля в 12:09
Ответ дляlilu1990
Ні, загальна картина складається з дрібниць

Ця біль - це калька з російської мови, дуже груба
Ок. Возвращаемся к моем вопросу. Вы что-то делаете глобально чтобы это исправить или просто беситесь,нервничаете и садите себе нервную систему?
4 1
LyudaT 19 апреля в 12:09
Ответ дляlilu1990
Крім того, такі пісні реально популяризують мову і є кращим засобом її вивчення, ніж якісь уроки і зубріння правил
Де ви оті всі пісні чуєте? жодного разу таке не чула
автор lilu1990 19 апреля в 12:09
Ответ дляZelenkа
За піснями граматику не вивчиш. Тому правила треба не зубрити, а застосовувати на практиці.
Англійську в тому числі я вчила за піснями.

Навіщо вчаться у школі вірші по-вашому?
Zelenkа 19 апреля в 12:10
Ответ дляlilu1990
Англійську в тому числі я вчила за піснями.

Навіщо вчаться у школі вірші по-вашому?
Я про граматику, та і пунктуацію, зокрема)
автор lilu1990 19 апреля в 12:10
Ответ дляJul757
Ок. Возвращаемся к моем вопросу. Вы что-то делаете глобально чтобы это исправить или просто беситесь,нервничаете и садите себе нервную систему?
Глобально я би виривала таким людям язик, яким лінь просто погуглити
3 2
автор lilu1990 19 апреля в 12:12
Ответ дляZelenkа
Я про граматику, та і пунктуацію, зокрема)
Рід слова це граматична категорія
Filomena 19 апреля в 12:15
Ответ дляlilu1990
Нічого не роблю, крім того що тепер усіх виправляю у переписці
Отримаєте позивний «задрот»?)
Jul757 19 апреля в 12:15
Ответ дляlilu1990
Глобально я би виривала таким людям язик, яким лінь просто погуглити
Понятно. Вы просто поговорить.
Filomena 19 апреля в 12:17
Ответ дляlilu1990
Глобально я би виривала таким людям язик, яким лінь просто погуглити
Страшна жінка.
Уявляю що ви можете з москалем зробити)
Лілу, то куди служити пішли?
8 1
СИРЕЛИ 19 апреля в 12:18
автор, все минае. це теж мине. навчимося !
автор lilu1990 19 апреля в 12:18
Ответ дляJul757
Понятно. Вы просто поговорить.
Може, хтось хоч щось запам´ятає
автор lilu1990 19 апреля в 12:22
Ответ дляFilomena
Страшна жінка.
Уявляю що ви можете з москалем зробити)
Лілу, то куди служити пішли?
Якщо скажу, мене тут засміють. Краще в особисті
klaraneill 19 апреля в 12:21
Ответ дляZelenkа
До речі, ми були одними з перших, хто писав випускний диктант з української мови за правописом 1994 року. Тоді, наскільки я пам’ятаю, було введено лише декілька слів з літерою ґ: ґедзь, ґанок, ґава, ґазда. Всього не більше десятка. А зараз пихають де не треба 🤨
вчера зашла в вики, читать про Гаусса. так он на украинском в одной статье Гаусс, а в другой Ґаус, и хрен поймешь, как правильно
mymoly 19 апреля в 12:24
Ответ дляlilu1990
Мені таке доколупування до дрібниць допомагало в роботі, гарантувало підвищення, тепер на війні. Бо без цього ти труп
Ви труп через якусь пісню? Пишіть самі пісні та їх співайте
1 1
mymoly 19 апреля в 12:25
Ответ дляZelenkа
До речі, ми були одними з перших, хто писав випускний диктант з української мови за правописом 1994 року. Тоді, наскільки я пам’ятаю, було введено лише декілька слів з літерою ґ: ґедзь, ґанок, ґава, ґазда. Всього не більше десятка. А зараз пихають де не треба 🤨
Бо укр мова то ж не латина,