19 апреля в 20:51

Еритриол в каком соотношению к сахару используется?

CatyK 19 апреля в 21:01
он где-то на треть менее сладкий, чем сахар
автор Svs19 19 апреля в 21:06
Ответ дляCatyK
он где-то на треть менее сладкий, чем сахар
Спасибо
obuvka 19 апреля в 21:15
На 100 грам цукру приблизно 150 грам еритритолу . Не памʼятаю точно
Боніфацька 19 апреля в 21:30
чайна ложка цукру по відчуттю солодкості потрібно 2-3 ч л ерітріолу. Беріть стевію, там 1:1 солодкість, ерітріт не дуже солодкий.
obuvka 19 апреля в 22:01
Ответ дляБоніфацька
чайна ложка цукру по відчуттю солодкості потрібно 2-3 ч л ерітріолу. Беріть стевію, там 1:1 солодкість, ерітріт не дуже солодкий.
Він хоч не такий гидотний як чиста стевія на присмак
Боніфацька 20 апреля в 15:28
Ответ дляobuvka
Він хоч не такий гидотний як чиста стевія на присмак
Я теж так думала, бо колись стевія була жахлива на смак. Беріть стевію від Грін Ліф. Ще краще на смак ніж ерітріт. І солодше. Я беру таку.