Хвороба на пальцях. Наче опіки. Дерматит, екзема....

Почали з´являтися п´ятна на пальцях рук наче ожоги, шкіра в цих місцях не чутлива, грубіє, не свербить, не пече але розмножується. Не розумію, що це і дерматологи теж не знають. Підкажіть хто знає?
автор Sveta-a718 26 апреля в 10:31
Подивіться на фото видно які вони.
Чавонадо 26 апреля в 10:31
Меняйте дерматолога
Щастя-здоровля 26 апреля в 10:34
Идите к врачу
Таїсія-af50 03 мая в 11:20
Доброго дня! Інформація, яка заощадить Ваш час, гроші та нерви!
Маю 100% рішення для таких хвороб, як дерматити, екземи, псоріаз, хронічний тонзиліт, хвороби печінки, ШКТ (закрепи, геморой), кісти, папіломи, паразити та ін… ці всі проблеми зникають за допомогою [очистки організму] ! Зможете проконсультуватися з лікарем, а також супровід лікаря відбувається безкоштовно! Якщо цікаво пишіть мені в телеграм +38073 457 2653