26 сентября 2017

Близнюкам Артему і Давиду Бойкам потрібна допомога! У хлопчиків ДЦП

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

Звертаюся до вас з проханням про допомогу,з великою надією,що ви зможете допомогти моїм дітям.
на 11.12.17 р. назначено лікування,яке коштує 55000 грн в міжнародній клініці відновного лікування. Дуже важко знайти допомогу для таких підрощених діток.Важко пояснити,що по віку вони великі,а по розвитку як малесенькі дітки і все в нас дуже повільно проходитьЇ.Моі діти маленьки борці,яким дуже потрібна допомога.
У мене двоє хворих діток і вдвічі важче,бо сума на лікування велика. Вже просто руки опускаються,бо неможливо дивитися на дітей,яким можна допомогти,а коштів на це немає.
Ось тут є перевірена інформація минулорічна (тільки змінився номер карточки) https://tsn.ua/dopomoga/bliznyuki-artema-i-davida-...
Карточка ПриватБанка 5363 5420 1757 0525 ( на ім*я мами хлопчиків Бойко Любов Миколаївни)

Ось маленька історія про моїх хлопчиків.
У хлопчиків-близнят Артема і Давида Бойко- дитячий церебральний параліч, аплазія правої нирки (по одній нирці у кожного хлопчика), загальне недорозвинення мови важкої міри,. Ми відчайдушно боремося, щоб вони могли красиво ходити, говорити, розвиватися. Дітки дуже стараються, і у них є успіхи! Те, що більшості діточок дається просто так, дарма, від природи, для моїх синів є подвигом.Ці маленькі плечі винесли і пережили вже таке, що не всякий дорослий витримає. Хлопченята народилися передчасно, шестимісячними, з множинними крововиливами в мозок. Вони не мали жодного природженого рефлексу, які є у усіх діточок, не подавали ознак життя і годувалися через зонд. Усупереч усім прогнозам лікарів, що Артем і Давид ніколи не зможуть ходити, говорити, чути і навіть тримати голову,ніколи не скажуть слово "мама" і ніколи не зроблять мене щасливою,- ми добилися вже дуже багато чого. Всі лікарі просили нас залишити дітей,які не подавали признаків життя,і жити далі без них.Казали,що діти будуть лежачими і це лише тягар на все життя.А я взяла ці маленькі комочки,принесла додому і почала боротися за їхнє місце в цьому житті. Так,мені дуже важко.Так,я потребую допомоги,бо всі ресурси вичерпані,але я не зупиняюся. Я знаю,що світ не без добрих людей і люди,прочитавши нашу історію, обов*язково захочуть допомогти моїм хлопчикам.
Дуже важка,щоденна праця, правильне лікування, бажання стати краще примушує нас постійно боротися і доводити, що не можна ставити хрест на таких дітках. Ми вже уміємо самостійно ходити (хоча і порушена координація рухів, деформовані стопи погіршують ходу і хлопчикам важко ходити), починаємо говорити, навчаємося за спеціальною методикою.Можливо це і мало,але,повірте,що для нас -це великий успіх.Неможливо просто описати все те,через що ми проходимо кожен день.Не знаю де беруться сили і у мене і у дітей,для того,щоб не опускалися руки,і для того,щоб рухатися вперед.Ми не маємо права зупинятися. Нам треба йти вперед і тільки вперед.
Щоб закріпити те, що досягнуто за роки важкої роботи, нам треба продовжувати лікування. Хлопчики ростуть, з´являються контрактури, слабкі м´язи не справляються, з´являються різні деформації і їх треба усувати, щоб просунутися хоч на маленький крок до повноцінного життя.
Ми зробили Артемчику надскладні операціі на стопах в інституті ортопедіі.Дитина була 6 місяців в гіпсах.Ми по-новому вчимо його ходити.Це дуже важко.
За ці роки відчайдушноі боротьби ми перепробували вже дуже багато всього,але найкраще нам допомагає лікування за методикою проф.Козявкіна.Після лікування є позитивна динаміка,діти піднімаються на сходинку вище.Так боляче через те, що черговий крок в розвитку Артема і Давида залежить від грошей.Це гірка правда.Ніяких горошей не вистачить,якщо дітей двоє з таким діагнозом.Тут тільки допомога небайдужих і чуйних людей може врятувати.Людей,які захочуть допомогти зовсім чужим діткам стати кращими.
Але ж чужих дітей не буває і всі діти плачуть однаково.
Подивіться на моїх красенів! Це ті дітки, про яких казали,що вони будуть лежачими,сліпими,глухими і ніколи не скажуть слово "мама". Це ті,які народились шестимісячними,по 1 кг кожен і не подавали признаків життя. Це ті,в яких мозок був залитий кров*ю від множинних крововиливів в мозок.Ми пройшли дуже багато,ми тяжко працюємо щоденно,з болем,зі сльозами,але нам потрібна допомога,щоб ми не зупинилися,щоб рухалися далі,щоб стати ще кращими. Ми не можемо без лікування,яке дорого коштує і на яке в нас немає грошей. І якою б гіркою не була правда,що подальший розвиток моїх дітей залежить від грошей,але це так. Прошу вас,допоможіть моїм дітям! Я сама не справлюсь. Просто благаю вас про допомогу!
Дуже сподіваємося, що ви захочете стати для Артема і Давида добрими чарівниками, які в скрутну хвилину прийдуть на допомогу і своєю участю подарують хлопчикам шанс!Благаю вас, допоможіть моїм синочкам!
показать весь текст
Roksolana_p 22 января в 10:45
Добрий день.
Нехай новий тиждень буде вдалим і спокійним!
Roksolana_p 23 января в 10:12
Щедрих помічників і добрих новин!
Roksolana_p 24 января в 09:53
Гарного зимового дня усім-усім!
Roksolana_p 25 января в 10:50
Добрих помічників у цю тему!
Roksolana_p 26 января в 10:42
Позитивного дня усім-усім!
Roksolana_p 27 января в 10:53
Нехай вихідні подарують гарні емоції!
Roksolana_p 28 января в 12:03
Доброго дня.
Затишної неділі усім!
Roksolana_p 29 января в 11:39
Хорошого нового тижня!
І якомога більше добрих помічників у цю тему!
Roksolana_p 30 января в 10:09
Добрих новин і гарного настрою!
Roksolana_p 31 января в 10:18
Піднімаю тему вгору. Тут дуже потрібна підтримка людей з добрими серцями
Roksolana_p 01 февраля в 09:51
Доброго зимового дня усім!
Roksolana_p 02 февраля в 12:04
Вітаю усіх зі Стрітенням!
Бажаю миру та душевного спокою!
Roksolana_p 04 февраля в 10:37
Усім-усім позитивного недільного дня!
Roksolana_p 06 февраля в 09:57
Доброго дня!
Гарних новин!
підтримаємо разом !
Roksolana_p 07 февраля в 10:31
Усім добрим помічникам чудового дня!
Roksolana_p 08 февраля в 10:51
Нехай новий день подарує хлопцям щедрих помічників!
Roksolana_p 09 февраля в 10:25
Доброго дня усім-усім!
автор Momma 10 февраля в 19:30
Сьогодні день народження у моїх хлопців.
І якась туга на душі, бо вже чималенькі )) але ще такі маленькі. Ми з ними як трійнята, бо завжди разом усі ці роки. Ніколи я не була одна. Але це свято! Повірте, що дивлюся тако на Артема і Давида і якась особлива гордість. Хоч і особливо нічим гордитися. Скільки разів собі думала і уявляла, що аби були здорові, то я б вже десь виглядала вночі з дискотеки )) А я мрію, щоб пройти реабілітацію. Така реальність. Таке життя. Не скажу, що я страждаю, але дозволяю собі хоч подумками побути там, де мої діти ніколи не будуть. Якийсь не святковий настрій виходить. Але він святковий! То ми просто з нового року все хворіємо. Грип, стоматит, герпес і усі разом, і по колу. Вже сили немає. І в мене, то шпора, то спина, то руки. Але з ким не буває )) Прорвемося! Бо нам треба думати про реабілітацію і лікування.
Дякую вам усім! Дякую за підтримку! Дякую за все! За тему, яку тягнете без мене.
Якщо є бажання, щоб хлопці мої поїхали на лікування, то буду вам безмежно вдячна. Ми плануємо на червень, але не знаю, чесно кажучі, бо грошей дуже мало зібрано.
Ми все листівки робимо. Я тихенько кажу, що це не зовсім творчість, а просто, щоб ми не вмерли. Десь я права, бо то такий порятунок для нас.
З днем народження моїх синочків, які обʼєднали нас усіх. І дякую!
2
jane53 10 февраля в 23:51
З днем народження Ваших синочків!
1
Roksolana_p 11 февраля в 12:48
Вітаю хлопців з Днем народження!
Бажаю здоров`я, здоров`я і ще раз здоров`я! І, щоб тішили свою мамусю
1
Roksolana_p 12 февраля в 12:35
Хорошого нового тижня!
1
Roksolana_p 14 февраля в 10:47
Гарного дня усім
1
Roksolana_p 16 февраля в 10:46
Щедрих помічників і позитивного настрою!
1
Roksolana_p 17 февраля в 13:19
Усім гарних і мирних вихідних!
1
Roksolana_p 17 февраля в 22:11
Невеликий + на картку
1
Roksolana_p 18 февраля в 14:47
Доброго недільного дня усім-усім!
1
Roksolana_p 19 февраля в 11:03
Добрий день!
Нехай новий тиждень буде позитивним і щедрим на помічників!
1
Roksolana_p 20 февраля в 11:22
Тему вгору.
Усім мирного та спокійного дня!
1
Roksolana_p 21 февраля в 09:53
Усім добрим помічникам позитивного нового дня!
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Ще з цiкавого