Мозговая пилочка• 11 июня 2015
Аквафільтр проти Нера фільтру мішкового пилососа-власники пилососів, допоможіть
З вибором. Маю старий пилік,випускає всю пилюку назад, ще й ганяє горяче повітря. Скажіть, будь ласка, власники пилососів з високим Нера, що видуває ваш пилосос.? І яке повітря виходить з аквафільтру? Вибір між Томас містраль та Зельмер zvc412 з Нера 13. Однокімнатна квартира,1. лякають розміри томаса, 2. Велика різниця в ціні. 3. Хотілось би звичайно чисте повітря після прибирання і не переплатити зайве, якщо не має різниці. Дякую за відповіді!
Упругая попка• 11 июня 2015
За якістю прибирання мені Томас дуже подобається. Повітря не видуває. Загалом повітря у кімнаті здається свіжішим після прибирання. Але він таки дуже габаритний(((((. Зараз би шукала якийсь компактніший аналог. При тому що в мене 3-кімнатна квартира, пилесмок мене дратує своєю присутністю на балконі і вимивати його потім довго(( а після нього ще потім ще ванну кімнату
Мотылек• 11 июня 2015
Пылесос с НЕРА фильтром (12-13 поколения) очень удобен, у нас LG с пластиковым контейнером. После каждой уборки мыть не надо, достаточно компактен, контейнер легко вытряхивается (экономия на пакетах). Пыль в воздух не возвращает, в нашем пылесосе 4-ступенчатая фильтрация, все фильтры моются, но я больше чем за год мыла только первые два или три, НЕРА не трогала. После НЕРА 13 поколения в воздух практически не возвращается никаких частичек, очень мизерный процент.
Марс атакует• 11 июня 2015
Та сама ситуація, користуюсь аквафільтром декілька разів на рік, а для щоденного прибирання звичайний пилосос з мішком невеликих розмірів.Чула хвалять з циклічною системою в нього і габарити маленькі
!
Перловая Кашка• 11 июня 2015
у мене самсунг з нера фільтром 3й рік, порох не видуває, якщо час від часу мити поролоновий фільтр. Повітря тепле видуває, але воно мені не заважає, бо прибираю з відкритим вікном чи балконом
у мене зельмер з аквафильтром та хепа-фільтром (12? не памятаю точно), можна використовувати або мішок, або воду (аквафільтр).мінуси - він важкий, особливо коли наливаєш воду в резервуар. плюси - можливість вологого прибирання (якщо у вас килими), свіже повітря, дуже зручно мити. я прибираю через день, кожного дня його діставати-мити-сушити-розбирати трохи незручно.
ПесиКот• 19 июня 2015
На 1-комн. квартиру большой пылесос не берите-намучаетесь. Эти пылесосы удобны для больших объемов, они тяжелые и громоздкие. Поищите небольшой, но с аквафильтром (без моющей функции можно найти небольшой).