Почемучка• 15 июня 2015
Продавці загляньте
Ситуація така..Купила у мене дівчина босоніжки і їй не підійшов розмір. Домовилися що я їй обміняю на більший. Я їй казала що як прийде посилка провірю чи все добре і відправлю більший рр. Сьогодні вона скинула номер ттн і я дивлюсь що там зворотня доставка!!! 100грн+доставка в одну сторону з мене.Хоча босоніжки коштують 180грн. Та і до чого тут зворотня? На смс не відповідає.Що робити?
Почемучка
• 15 июня 2015
Ответ дляwigel
Не подошёл по какой причине? Вы не так измерили или она ошиблась?
питання в іншому, читайте будь ласка
Почемучка
• 15 июня 2015
Ответ дляЛуковая
а чим ми можемо допомогти?
порадити що мені з нею робити
Почемучка
• 15 июня 2015
Ответ дляЗарядка для хачапури
Не забирать.
сильно розумна бачу покупець
Зарядка для хачапури• 15 июня 2015
Ответ дляПочемучка
сильно розумна бачу покупець
А как иначе? Я покупала и пролетела с р-ром,заранее договаривалась о возврате. Отправила за свой счет обратно. Теперь жду когда продавец заберет и вернет деньги.