Наизнанку• 16 июня 2015

Як би ви поступили?

Коліжанка запросила на день народження. Ми декілька років не спілкувались (були причини, непорозуміння), недавно бачились у спільних друзів. Зла та обрАз одна на одну не тримаємо. Вітала її по телефону і вона запросила нас з чоловіком на святкування. Проблема в тому, що зараз в нас трохи напряг з фінансами. Ми не були бідними, нормально живемо, але з теперішньою ситуацією в країні, цінами, тарифами вистарчає впритик. Двоє діток, на яких багато тратимо. Вона дуже хоче нас бачити, просила навіть прийти без подарунка. Але ми не можемо нічого не подарувати. Тим більше людина робить банкет в дорогому ресторані, буде ведучий, програма. Окрім подарунка в мене напряг з одягом. Я зараз в активній фазі схуднення після народження дітей. В довагітний одяг ще не влажу (зайвих 9 кг), а з того, що пізніше купувала вже випадаю. І наразі купувати щось святкове ніяк не входило в мої плани. Публіка там буде багата. Прийти як чмо я також не можу.
От не знаю як поступити. Я не хочу образити людину, але піти, це буде означати потратити купу грошей, які ми не планували. Через тиждень їду з дітьми на короткий відпочинок, купуємо дитині беговел, вже місяць чекає, пообіцяли. Зараз вони в мене хворіли, то 600 грн тільки в аптеці залишили. Ну і плануємо вкінці літа сім"єю на море.Ще думала якось собі на пристойний купальник відкласти. Зайвих грошей взагалі не має. Дитячі підуть на відпочинок, в продавалці глухо як в танку.
Як би ви поступили в такій ситуації?
Я супер-пупер• 16 июня 2015
Оля Фреймут ты?

Жабры жабы• 16 июня 2015
мы с мужем не пошли на день роджение к нашему другу в прошлую субботу...тоже поужинать за 200уе не захотели, есть куда их потратить....сказали, что ребенка не на кого оставить....
Аноним ФЕЯ• 16 июня 2015
Зараз приємніше себе відчуваєш коли тебе НЕ запросили на чиєсь ДН чи на весілля). А по темі, я б не пішла.
Viktoryss• 16 июня 2015
Вы можете честно и прямо сказать своей подруге, что Ваши финансы не позволяют прийти. И без подарка не можете, так как неудобно. Извинитесь, я думаю, адекватный человек все поймет.
Простоваля• 16 июня 2015
известно как, я бы не пошла. неужели желание чужого человека видеть Вас - достаточная причина, чтобы загнать себя в долги или лишить ребенка нужной ему вещи? глупо очень.
И.О. человека• 16 июня 2015
выдмовтесь, щось вигадайте
автор Наизнанку • 16 июня 2015
Наполягає щоб були без подарунка навіть. Але ми собі такого не дозволимо, це не гарно. Або йти нормально або не йти взагалі.

ХдеЯсь?• 16 июня 2015
Ответ дляЯ супер-пупер
Оля Фреймут ты?

Вряд ли, Оля говорит грамотнее
автор Наизнанку • 16 июня 2015
Якщо візьму пляшку якого номального напою і зайду додому її привітати, це не буде по жлобськи?
Я також не хочу йти. Як не крути, все рівно нам це святкування обійдеться в кругленьку сумму. З гостей знаємо тільки іменинницю та буде ще одна спільна коліжанка. На довго піти не вийде, діти прихворіли і ночувати в батьків їх залишити не зможу.
Я супер-пупер• 16 июня 2015
Ответ дляХдеЯсь?

Вряд ли, Оля говорит грамотнее
Колiжанка только от неё слышала!