Мандолина Бу• 16 июня 2015
Как выбрать размер купальника ВС на большую грудь?
Пожалуйста кто опытный подскажите!
Какую модель и какой размер выбрать лифа от виктории сикрет!
Я ношу обычно 75 Е лифы.
грудь 94-95 см, ОПГ 71-73 см,
бедра - 94 см
Буду признательна за помощь!
Я ношу обычно 75 Е лифы.
грудь 94-95 см, ОПГ 71-73 см,
бедра - 94 см
Буду признательна за помощь!
Сосулька• 16 июня 2015
Низ вам точно потрібен S. На завязках можна XS.
Вам має підійти розмір 34ДД.
Сосулька• 16 июня 2015
В обємі ваш розмір 70, або 32. Але чашка велика, мабуть дійсно краще брати 34(75)
Чеширская кошечка• 16 июня 2015
Може підійти 34DD і 36DD, обирайте моделі, де ці розміри поредбачені. Я ношу 75Е, то у 34DD груди не вміщалися, бо скрізь вшиті формуючі деталі, гелеву вклад шиї і т. д., щоб надати спокусливості.
З М, L чашками краще не заморожуватися - вони мікроскопічні.
Мона Лиза• 17 июня 2015
Ответ дляМандолина Бу
Спасибо за ответы!
а нравятся те что л-ки(((
Ох эта грудь!!!!
а нравятся те что л-ки(((
Ох эта грудь!!!!
Верх вам даже Лка будет маленькая, у меня 75С/Д то Лки салятся как раз, а вам 34ДД нужно на грудь, а вот плавки однозначно Ска