Ще з цiкавого Кривой Рог как вам цены на проезд ?!!! +49 Мне показалось или с активизацией военнх действий активизировлаись и троли на КС +12 Сьогодні День пам´яті жертв голодомору +19 США ввели санкції проти двох українських компаній +19 Війна у Європі +12 Чи дійсно про тих європах можна так без зусиль добре жити? Іспанія +34
Сейчас читают! Думаєте, далі буде ще більша жопа?3+1083 Коломойский+611 Сейчас почти уже все выплаты свернули, почему тут пишут, что вечный отпуск2+502 Написала оргументоване звернення до керівника- підняти на 50% зарплату3+483 Почему я очень легко засыпаю в 9-10 вечера ,но если просыпаюсь и беру телефон +301 Не раджу каву+291 Вы сразу чувствуете неблагоприятных для вас людей?+251