Свисток ля-минор• 07 июля 2015
Как лечить ребенку вирусный фарингит с помощью небулайзера?
Кто практиковал? какими лекарствами? ребенку 2 года и 4 мес
Идууу--уууу блин• 07 июля 2015
Не можна лікувати вірусний фарінгіт небулайзером:
1) немає чим лікувати (себто ліків для того не існує)
2) є вірогідність що інфекція спуститься нижче (інгалятор занесе те що було зверху у нижні відділи дихальних шляхів)
Свисток ля-минор
• 07 июля 2015
Ответ дляnikоля
на Советчице, совет выше вашей темы.
извините, но не нашла
Свисток ля-минор
• 07 июля 2015
Ответ дляПенять на зеркало
каметон спрей
Спасибо большое! он на травах?
Свисток ля-минор
• 07 июля 2015
Ответ дляnikоля
в данной статье правила небулайзерной терапии, при фарингите там можно использовать декасан.
Спасибо огромное! очень информативно!
Пенять на зеркало• 07 июля 2015
Ответ дляСвисток ля-минор
Спасибо большое! он на травах?
частично на травах, нам прописывали в январе, но мы еще параллельно нос лечили
Пенять на зеркало• 07 июля 2015
да, нам тоже помогал декасан с содой бефер (мы немного подкашливали), если нет кашля, то с физраствором (по 2 мл каждого препарата)
Свисток ля-минор
• 07 июля 2015
Ответ дляПенять на зеркало
ребенок сам дышит с маской? у меня малая на отрез отказывается, могу только трубку направить в сторону носа и рота и так дышит((((
Идууу--уууу блин• 07 июля 2015
Ответ дляСвисток ля-минор
і який очікуваний ефект з такої продцедури?
Свисток ля-минор
• 07 июля 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин
а як інакше зробити?
Идууу--уууу блин• 07 июля 2015
Ответ дляСвисток ля-минор
а як інакше зробити?
може краще ’пшикалки’ (спреї) спробувати? То хоча б гарантовано потрапить на слизову оболонку, а не розпилиться у повітрі
Інгаляція на відстані - значущого лікувального ефекту не мають, лише дитину дратувати. Якщо ви вже так серйозно налаштовані лікуватися небулайзером, то тримати маску дитині і примушувати дихатияк треба.
(так як роблять коли інгаляційне лікування дійсно потрібне - астма наприклад. Там дитину не питають чого вона хоче - 1-2-3 рази повередує, потім звикає і навіть сама знає як треба робити інгаляції)