Жабры жабы• 12 июля 2015

Питання до продавців і покупців Вконтакте))))))

Дівчата, хто робить покупки ВК, як Ви бачите, коли хтось загружає обнови по 1 фотографії в альбом)))В мене наприклад не видно свіжої фотографії, допоки я не обновлю сторінку, тому змушена часто обновляти, але це дуже не практично, тому що не встигаю поставити бронь)))Може в мене браузер якийсь не правильний)))Набагато зручніше, коли відкривають готовий альбом, але є багато продавців, які загружають по 1 фото, і добре, коли на стіні, там вони появляються автоматично, а коли в альбом - для мене це проблема, поки відкрию фото, вже 3-4 ббб стоїть)))А як у ВАС, фотографії бачите автоматично???
vikiss• 12 июля 2015
все видно Мозилла и Хром
sandy30s• 12 июля 2015
когда открываются новости-фото-все видно же
автор Жабры жабы • 12 июля 2015
Ответ дляvikiss
все видно Мозилла и Хром

Просто по одній автоматично добавляється, наприклад через 2-3 секунди???Біжу качати Мозиллу)))
vikiss• 12 июля 2015
Ответ дляЖабры жабы

да, добавляются автоматически фото в новостную ленту
автор Жабры жабы • 12 июля 2015
Ответ дляvikiss

Тобто Ви дивитесь фото в розділі НОВОСТИ, а я завжди відкривала саме в альбомі)))