Admin• 15 июля 2015

Военные действия на востоке Украины - единая тема!

Слава Украине! Победа будет за нами! Без паники! Помогаем армии и нашим бойцам каждый в меру своих сил.

Это единственная тема в которой ведется обсуждение военных событий связанных с террористами и военным вторжением рф на территорию Украины.

Мы понимаем градус напряжения в нашем обществе, масштабы происходящей в стране трагедии, но настоятельно ТРЕБУЕМ воздержаться от любых оскорбительных выражений.

Все сообщения создаются согласно Правил ресурса. Напомним основные запреты:
- провокации, хамство;
- сообщения оскорбительного содержания, с целью "тупо поржать" (фотожабы и тп);
- сквернословие, мат, в том числе завуалированный;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.

За нарушение Правил Советчицы, доступ таким пользователям будет блокироваться.

Ведем дискуссию, выкладываем факты со ссылкой на источник (!!!), высказываем мысли в условиях ВЗАИМОУВАЖЕНИЯ.

Спасибо за понимание.
19928 0
mariya59• 22 июля 2021
19891
Ответ дляРеверанс
На Донбасі від куль окупантів загинув український захисник Олександр Юрков. Йому було всього 19 років. Хлопець планував одружитись, але так і не встиг.У воїна також залишились мама та сестра. Поховали Юркова 16 липня у в його рідному селі Криничувате Дніпропетровської області. Попрощатись із хлопцем прийшли близько 100 людей.
Вот здесь Вас поддержу, мне тоже очень жаль этого мальчика.((( И сразу возникает вопрос к военкомам - как они могли такое допустить? Ну, предположим, он пошел в армию в 18 лет, по идейным соображениям... Так что, к 19-ти годам он уже получил достаточную подготовку, чтобы подписать контракт и его можно было отправлять на передовую?(( Очень жаль, что нашим военкоматам, лишь бы план призыва выполнить...(( И до нормальной армии, нам еще к сожалению, как до луны...
Реверанс• 31 июля 2021
19892
Рік вагнергейту.

За цей рік ми дізнались, що:
Спецоперація по затриманню терористів з ПВК Вагнер була -
це визнав сам Зеленський в інтерв´ю Г+Г.
У офісі президента затесався російський кріт.
Україна втратила довіру партнерів по НАТО,
які вже навіть бояться ділитись важливими розвіданими, хоча раніше наші спецслужби отримували їх регулярно.
Фейкова парламентська ТСК зі слуг і путіноїдів з ОПЗЖ свідчить про страх перед реальним розслідуванням.
І Путіна, якого бойовики Вагнера, могли привести до лави підсудних в Гаазі.
Реверанс• 31 июля 2021
19893
29 липня 2014 року було підло зраджено та вбито дві групи спецпризначенців 3-го окремого полку. В нерівному бою загинуло 10 українських захисників:
підполковник Сергій Лисенко
капітан Кирило Андреєнко
сержант Анатолій Бузуляк
старшина Андрій Шершень
старший солдат Ярослав Шимчик
старшина Олексій Глобенко
старший солдат Лев Панков
старший солдат Сергій Гришин
капітан Тарас Карпа
старший солдат Роман Рикалов
23 липня 2014 року терористи ДНР з ПЗРК збили два літаки СУ-25 Повітряних сил ЗСУ. Льотчику вдалося катапультуватися. Він приземлився на окупованій території, в 2-х кілометрах від с. Латишеве Шахтарського району.
29 липня на пошуки висунулася група із 19 військовослужбовців третього окремого полку спеціального призначення. В Латишевому група заїхала на подвір’я з ангаром, де їх зустрів місцевий фермер Микола Бутрименко(депутат Шахтарської райради від «Партії регіонів»). Він нагодував бійців і запропонував переночувати у нього. Сам вирушив у Сніжне ніби то до хворої дружини.
Згодом він повернувся з озброєним угрупуванням ДНР на БТРах і БМП. Групу терористів очолював Станіслав Кім (який пізніше став «мером» Горлівки). Військовослужбовці прийняли бій, але 10 українських бійців загинули. П’ятеро потрапили до полону.
Прокуратура Донецької області кваліфікувала цю подію як теракт, розслідувала її та передала до суду (два окремих провадження – по Бутрименку і по бойовиках). Окрім Бутрименка та Кіма, слідчими було встановлено особи ще трьох обвинувачених. Це громадяни України та Росії – Андрій Борисов, Олексій Новіков та Іван Бірков.
У травні 2019 року суд не визнав фермера Бутрименка, який здав наших хлопців, винним в організації теракту, але цим же рішенням засудив його до 8 років позбавлення волі за статтею ’фінансування тероризму’.
У грудні 2019 року його звільнили з-під варти та передали на обмін.
Процес фактично стоїть.
Реверанс• 10 августа 2021
19894
Назавжди 32.
7 серпня, у результаті ворожого обстрілу з протитанкового ракетного комплексу загинув молодший сержант Семеняка Ярослав Володимирович. Ярослав отримав проникаюче вогнепальне осколкове поранення .
Реверанс• 10 августа 2021
19895
Казах
Віктор Матюхін “Казах”
Загинув від кулі снайпера поблизу села Піски, поруч із Донецьким аеропортом, 4 грудня.Віктор Матюхін, 9 травня 1966 р.н., був незвичайною людиною.
“Я його зустрів в окопах під Авдіївкою.
Високий, з великими вусами, козацькою зачіскою, він нагадував мені запорозького козака.
Яким же було моє здивування, коли мені сказали, що цей боєць із Казахстану. Я підійшов до нього, привітався українською і у відповідь почув таку ж українську мову.
Тільки трішки з акцентом.
Я запитав його, навіщо хлопці брешуть, що він із Казахстану.
Він з усмішкою відповів, що таки правду кажуть: він приїхав воювати з цієї азіатської республіки”, – пише про полеглого Михайло Ухман.
Він не був українцем.
Ба, навіть був російським священиком, великодержавником, ультраправим учасником “Русских маршей”.
Раніше жив у Росії.
За повідомленнями в соцмережі російських націоналістів, Матюхін був ігуменом у Троїце-Сергієвій лаврі РПЦ, але перейшов у Катакомбну церкву (ІПЦ) — інок Мойсей.
Був членом общини козаків міста Сергієв Посад та активним учасником російського націоналістичного руху, у 2008 році проривав кордон ОМОНу на Арбаті.
Переїхав до України з Казахстану .

“В інтернеті у нього була своя армія прихильників (юзернейм – Віктор Штанг – “Н”). Останнім часом ми говорили з ним, що можна було б зняти документальний фільм на хвилин 15, який би розказав історію казахського добровольця, котрий приїхав воювати за Україну. Віктор згодився на це. Та ворожа куля перекроїла усі плани. Вона змінила його слова, які він часто повторював: “Я воюю за Україну не для того, щоб померти, а для того, щоб потім щасливо жити”, – написав Ухман.

Віктор загинув на Введення. Залишилась дружина.

Вічна пам’ять героям полеглим за Україну.

Реверанс• 11 августа 2021
19896
Протягом минулої доби, 10 серпня, в районі проведення операції Об’єднаних сил, зафіксовано 16 порушень режиму припинення вогню. Поблизу ВОДЯНОГО, що на Приазов’ї, окупанти тричі обстрілювали позиції наших захисників, застосовуючи артилерійські системи калібру 122-мм, міномети 82-го калібру та стрілецьку зброю. Також з артилерійських систем калібру 122-мм та мінометів 82-го калібру російські найманці здійснювали обстріл населеного пункту ВОДЯНЕ, зруйнувавши приватні домоволодіння. Постраждалих серед цивільного населення немає. У напрямку НЕВЕЛЬСЬКОГО ворог відкривав вогонь з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Неподалік МАР’ЇНКИ російські найманці обстрілювали українські позиції з протитанкових ракетних комплексів.
Відомо, що загинув Олексій Кайданович – боєць 54 розвідбатальону.
Вдовою залишилася дружина Інна, осиротіла падчерка і син 6-ти років.
Я тебе дуже крепко люблю… І буду любити все життя…”, – написала Інна на своїй сторінці у Фейсбук.
Реверанс• 12 августа 2021
19897
Этот долг Святым называется
Оттого, что только Святою Любовью
В этом мире все созидается!
Оттого, что Заповедь эту
Сам Господь на сердцах написал:
Нет любви святее и больше,
Да кто жизнь свою за други отдал.
Кто в любую минуту, и в стужу, и в зной
Был за правое дело готов идти в смертный бой,
Жизнь отдать, кровь пролить,
Чтоб потомки чрез это продолжили жить.
За плечами страна, впереди цель одна -
Защитить ту, которая нам от Бога дана -
Беззащитная жизнь миллионов детей,
Слезы хрупких, но верных в любви матерей,
Реверанс• 15 августа 2021
19898
’Зачем вы собираетесь умирать и за кого?
Вам уже должно быть понятно, что Путину не нужен Донбасс.
Нужны не вы, нужна черная дыра.
Ему нужна граница, чтобы гнать через нее ПЗРК, оружие и нападать на Украину, чтобы все время шла война, чтобы Украина не сделала реформы.
А вы только пушечное мясо’
Это обращение к сепаратистам Донбасса правозащитница и политик Валерия Новодворская сделала еще в июне 2014 года, незадолго до своей смерти. Послушайте, о каком будущем региона она говорила.

Реверанс• 21 августа 2021
19899
Василь ОСТРОВСЬКИЙ.
Убитий сьогодні російським снайпером.
На ВІЙНІ, яка триває.
Старший солдат Островський Василь Степанович знаходився на бойовому чергуванні і саме у цей момент ворожий снайпер смертельно поранив його поблизу населеного пункту Новоолександрівка.
Вічна пам´ять тобі, Воїне!
Співчуття рідним...
Реверанс• 28 августа 2021
19900
24 серпня в День Незалежності на Донбасі від кулі російського снайпера загинув український військовий, старший сержант В´ячеслав Пітько.
Витягнув друга з поля бою і хрестив його дочку.
Йому було всього 48 років.
Вдома у нього залишилися дружина і дочка-школярка.
Вічна пам´ять тобі, Воїне!
Співчуття рідним...
Реверанс• 29 августа 2021
19901
Два артиллерийских налета в 6.30 и в 9.00 прямо по Авдеевке.
Как сообщают источникм с места событий, обстрелян район, в котором базируется одно из тыловых подразделений ВСУ.
Зафиксировано свыше 60 попаданий по самой Авдеевке, данные не полные. Применялись, по предварительным данным, минометы 120 мм и гаубицы 122 мм .
В результате обстрела ранения средней тяжести получил один украинский военнослужащий, его состояние стабильное.
Уничтожены два легковых и один грузовой автомобили. Легкие повреждения получили три грузовых автомашины.
Самое шокирующее - ни в первом ни во втором случае украинские войска ответный огонь по российским оккупантам не открывали. Увы, да.
Российские оккупанты дважды обстреляли украинский город, обстреляли базу украинских войск, уверенные в своей безнаказанности.
Ответственность за это молчание несет новый командующий ООС Александр Павлюк.
С 2017-го года обстрелов Авдеевки не было, поскольку россияне понимали, что безнаказанно это им не сойдет, поскольку ответный огонь в таких случаях всегда открывался.Я понимаю, что приказ ’не стрелять’ идет из Киева. Понимаю, что от военных в обмен на продвижение в карьере политическое руководство требует продолжать имитировать не существующее ’перемирие’, объявленное президентом Зеленским. Но обманывать армию и народ ради того, чтобы угодить фантазиям офиса президента - это просто аморально.
Если не будут предприняты ответные действия, я напишу об этом в ближайшее время и в куда более резких выражениях. Во время войны задача военного командования - защита вверенной территории страны, а не быть молчаливыми ’терпилами’.
Искренне надеюсь, что новый главком ВСУ Валерий Залужный немедленно даст оценку происшедшему и сумеет предпринять адекватные меры.
Победить в войне парадами нельзя.

https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/62386...
Реверанс• 13 сентября 2021
19902
Самообстріли та пропаганда ненависті на Донбасі
Заради пропагандистських заяв Басуріна та звинувачень українських військових в порушенні мінських домовленостей російські терористи здатні навіть на масові вбивства своїх «братів по зброї». В лютому 2021 року НЗФ
здійснили артилерійський обстріл своїх позицій поблизу житлового масиву у передмісті Горлівки.
За допомогою технічних засобів розвідки та радіолокаційної боротьби наша сторона зафіксувала та придушила ворожий дрон mavic 2 zoom, яким противник корегував самообстріл. Квадрокоптер вдалось посадити на підконтрольну нам ділянку фронту і дістати з нього багато цікавої інформації.
В той же день прес-служба та офіційний спікер НЗФ ОРДЛО полковник російської армії Е.Басурін повідомили про одного загиблого і двох поранених під Горлівкою, хоча на відео з перехопленого дрону зафіксовано щонайменше двох поранених і 7 загиблих.
За офіційними повідомленнями штабу ООС в цей день українська артилерія мовчала, так як згідно мінських угод відведена в тил. ОБСЄ теж не зафіксувало відкриття вогню на цьому напрямку з боку ЗСУ. Провокація російсько-терористичних угруповувань не вдалась.
Дякуємо всім, хто не втомився і вірить у свою армію! Саме завдяки вам наша армія використовує новітні технології і може вчасно реагувати на ворожі дії. Разом ми обов’язково здолаємо окупантів і повернемо кожен клаптик нашої землі!
Слава Україні!
Реверанс• 15 сентября 2021
19903
У понеділок, 13 вересня, на Сході України від ворожої кулі загинув 24-річний уродженець Львівщини Дем’ян Данилів.
24 роки.
Назавжди
Росія вбиває
Реверанс• 15 сентября 2021
19904
“Сьогодні ворожа нечисть забрала життя нашого побратима, влучивши протитанковою керованою ракетою у вантажівку, якою він кермував.
Загинув матрос Артур Голуб з Житомирщини”.
Про це інформує пресслужба 503-го батальйону морської піхоти.
Загиблому бійцеві було лише 27 років.
Реверанс• 15 сентября 2021
19905
Убивают не только на передовой,но и в тылу.
Лучших.
В Днепре при взрыве Nissan на проспекте Хмельницкого погибли пресс-секретарь ГСЧС Дарья Гречищева и инструктор по тактической медицине Алексей Кавлак
«Дар`я була одна з найкращих співробітників ДСНС, а очолюваний нею відділ — одним із найпередовіших, найфаховіших, найпотужніших серед усіх регіональних прес-служб ДСНС. Як керівник Дар`я не боялася експериментувати, проявляти ініціативу, завжди тримала руку на пульсі усіх нововведень, зокрема, однією з перших в ДСНС почала просувати та популяризувати гендерний напрямок у роботі свого управління. Вона активно долучалася сама і долучала своїх підлеглих до участі у різноманітних тренінгах, форумах, курсах, стараючись самовдосконалюватися, розвиватися, рости… Саме тому її підлеглі завжди відрізнялися фаховістю та професійністю. Дар`я була волонтером Червоного Хреста, багато допомагала усім, хто потребував допомоги. Як людина Даша була неймовірно доброю, товариською, компанійською. Надійним другом, чарівною дівчиною, прекрасною подругою. Все ще не можемо повірити, що світлої, життєрадісної, діяльної, фахової Даші вже нема з нами. Світла пам’ять нашій подрузі, колезі, просто прекрасній людині, капітану служби цивільного захисту Дар`ї Гречищевій», — написали в пресс-службе ГСЧС.
Реверанс• 15 сентября 2021
19906
За цим фактом порушено кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Дніпро. Місце вибуху авто. 15 вересня 2021
Реверанс• 15 сентября 2021
19907
helena123• 20 сентября 2021
19908
Девочки
Кто в курсе, как сейчас проезжать на неподконтрольную территорию?
Или где прочитать какие документы нужны?
Реверанс• 17 октября 2021
19909
ОБСЄ призупинила місію на Донбасі: окупанти заблокували готель зі спостерігачами.У суботу, 16 жовтня, близько 200 осіб вийшли на організований окупантами ’мітинг’ під штаб-квартиру ОБСЄ в захопленому гібридною армією РФ Донецьку. Приводом для ’протесту’ стало затримання бойовика терористичної організації ЛНР Андрія Косяка військовослужбовцями ЗСУ, коли той під виглядом розмінування територій влаштував розвідку залишених українських позицій в районі Золотого. Під час ’мітингу’ окупанти заблокували вхід в готель, де знаходяться спостерігачі ОБСЄ.

https://news.liga.net/ua/politics/news/obse-priost...
Реверанс• 28 ноября 2021
19910
Командир отделения беспилотников взвода БПЛА разведроды 57-й бригады.
6 ноября во время выполнения боевого задания в зоне ООС получила пулевое ранение, которое оказалось несовместимое с жизнью.
Навсегда 24 года.
Кровавая Россия продолжает убивать украинцев в Украине.
Светлая память погибшей.
Реверанс• 28 ноября 2021
19911
2 листопада біля Павлополя від обстрілу зі стрілецької зброї загинув Сергій Єлисеєв із 128 огшбр.

6 листопада Тетяна Алхімова під час виконання бойового завдання.

7 листопада від ворожого мінометного обстрілу на Луганщині загинув воїн 24 омбр Віталій Павлисько.

12 листопада під час виконання бойового завдання загинули двоє військовослужбовців 79-ї окремої десантно-штурмової бригади – підполковник Руслан Прусов і майстер-сержант Вадим Федосеєв.
Вони підірвалися на протитанковій міні.
Реверанс• 28 ноября 2021
19912
19 листопада від кулі російського снайпера загинув Уберт Мрачковський.
Вік Христа 33 роки.
Реверанс• 28 ноября 2021
19913
На Донбасі від рук російських окупантів загинув старший солдат Алі Алхаслі з 54-ї бригади ЗСУ .

Намагалися врятувати медики, але, на жаль, не змогли. Йому було лише 29 років.
Куля снайпера
Papaуа• 06 декабря 2021
19914
Сьогодні, 6 грудня, Україна відзначає день збройних сил України, тепер так буде завжди.
Вітаю вас, наші захисники, з цим святом!
Побажаю вам тільки всього найкращого, здоров´я , особистого щастя.
Ризикуючи своїм життям ви даруєте життя іншим.
Ми пишаємося вами!
Papaуа• 16 января 2022
19915
Сьогодні Україна відзначає день кіборга.
Сьогодні багато наших військових з квітами шануючи пам´ять кіборгів йшли на мітинг, була промова.
Papaуа• 16 января 2022
19916
Президент Владимир Зеленский отметил, что бесстрашием и несокрушимостью защитники Донецкого аэропорта показали всем, что бороться за свою землю надо до конца.

Об этом глава государства написал в своем Telegram-канале.
Papaуа• 16 января 2022
19917
Они стали символом несокрушимости украинского духа. Киборги выдержали - не выдержал бетон! Вечная память павшим героям и слава всем защитникам Донецкого аэропорта’, - отметили в ведомстве.
Реверанс• 16 января 2022
19918
Героям Слава
Игорь Брановицкий запомнился.
Светлая память.
Двоих раненых вынес на себе и умер смертью героя.

Реверанс• 19 января 2022
19919
Военный атташе США Пресли прибыл в Украину: Обеспечим поддержку Сухопутных войск Украины всеми необходимыми силами и средствами.
Источник: https://censor.net/ru/n3310855
Реверанс• 17 февраля 2022
19920
Російські окупанти обстріляли Станицю Луганську приблизно о 9:00 17 лютого.

Один снаряд влучив у дитячий садочок, де на той момент були діти, повідомляє Благодійний фонд допомоги армії ’Повернись живим’ у Twitter.
ФОТО
https://gazeta.ua/articles/donbas/_okupanti-nakril...