15 июля 2015

Военные действия на востоке Украины - единая тема!

Слава Украине! Победа будет за нами! Без паники! Помогаем армии и нашим бойцам каждый в меру своих сил.

Это единственная тема в которой ведется обсуждение военных событий связанных с террористами и военным вторжением рф на территорию Украины.

Мы понимаем градус напряжения в нашем обществе, масштабы происходящей в стране трагедии, но настоятельно ТРЕБУЕМ воздержаться от любых оскорбительных выражений.

Все сообщения создаются согласно Правил ресурса. Напомним основные запреты:
- провокации, хамство;
- сообщения оскорбительного содержания, с целью "тупо поржать" (фотожабы и тп);
- сквернословие, мат, в том числе завуалированный;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.

За нарушение Правил Советчицы, доступ таким пользователям будет блокироваться.

Ведем дискуссию, выкладываем факты со ссылкой на источник (!!!), высказываем мысли в условиях ВЗАИМОУВАЖЕНИЯ.

Спасибо за понимание.
показать весь текст
Реверанс 05 апреля 2021
Ответ дляТутточки
Вы шутите? Почему фейковая? А может ваши новости фейковые? Ребёнок реально погиб, как не стыдно.
Вам же не стыдно врать в такой теме.
Тутточки 05 апреля 2021
Ответ дляРеверанс
Вам же не стыдно врать в такой теме.
В смысле врать? Я живу в Донецке и реально был обстрел в результате которого погиб ребёнок 2016 года рождения
frolik 05 апреля 2021
Ответ дляТутточки
В смысле врать? Я живу в Донецке и реально был обстрел в результате которого погиб ребёнок 2016 года рождения
Так обстрел или взрыв?
frolik 05 апреля 2021
Удалено администрацией...
Реверанс 06 апреля 2021
В понедельник, 5 апреля, боевики провели прицельный обстрел из стрелкового оружия позиций украинских защитников неподалеку поселка Золотое-4 на Донбассе, вследствие которого один из бойцов погиб.

Это уже вторая боевая потеря ВСУ за день. О гибели бойца сообщили на Facebook-странице оперативно-тактической группировки ’Север’. Как сказано в сообщении, вследствие вражеского огня военнослужащий из состава Объединенных сил получил пулевое ранение несовместимо с жизнью.

Ранее в районе Авдеевки боевики обстреляли позиции украинских военных, в результате один боец ВСУ был смертельно ранен.
okogteva 06 апреля 2021
Victor Tregubov
3 апреля, 21:27 ·
У мене до вас усіх буде одне прохання, пов’язане із можливістю загострення війни. І вже дуже-дуже актуальне.
Коли знов насувається ця неприємна тривога, багацько людей запитують себе “чим я можу допомогти? Що мені робити?”. Цей текст якраз для вас.
Правда, він про те, чого вам НЕ робити. Але це також дуже, дуже важливо. І це НЕ робити дуже складне, але ви мусите впоратися.
Треба, щоб ви зробили наш інформаційний простір трішки менш вразливим до ворожих інформаційних операцій.
Для цього потрібно небагато.
Будь ласка, заклинаю вас, не розповсюджуйте неперевірену інформацію щодо будь-яких військових дій. Якою б емоційною вона не була. Особливо якщо вона - емоційна. Ні, інформація, якою поділилася ваша сусідка чи знайомий - не перевірена.
Розганяти для того, щоб запитати “це правда?” теж не можна. Опануйте себе і перетерпіть добу. Зазвичай все стає відомим впродовж 12-24 годин.
Не поширюйте дані про втрати наших військ до того, як про них повідомить прес-центр ООС. Не розганяйте дані про бої тут чи там до того, як про них повідомлять офіційні джерела. Ні в якому разі не повідомляйте про пересування українських військ. Ні в якому разі не діліться фото понівечених тіл, якщо це не тіла ворогів. Яку б мету ви не мали.
“Мені болить, я переживаю, синочки, свічечки” - перетерпіть, вимкніть комп´ютер, зламайте собі руки, але не робіть цього. Це шкода. Це те, чого хоче ворог.
Ворог хоче, щоб справжні дані тонули в істериках. Ворог хоче, щоб істерика стала панівною емоцією.
Ворог хоче, щоб мережею гуляли зображення чиїхось трупів із підписами “це українські вояки”. Щоб їх усі бачили, і щоб черг біля українських військоматів не було.
Ворог хоче, щоб військові знаходилися під тиском цивільних. Щоб бійцям та командирам постійно обривали телефони, бо хтось десь в Інтернеті написав, що там можливий обстріл, і мама чи дружина сходять з розуму.
Ворог хоче, щоб командири приймали рішення не згідно оперативних обставин, а через тиск на них матерів, журналістів, політиків, волонтерів - та кого завгодно, головне, щоб це було не військове рішення, а “вимушена доцільність”.
Бо це все допомагає ворогові вбивати українців.
Якщо ви йому допамагаєте, ви воюєте на його боці. Не важливо, свідомо чи по дурості. Ви допомагаєте йому вбивати наших вояків та окуповувати нашу землю. Ваші благі наміри не виправдання, ваша слабкість не виправдання, ваші нерви не виправдання. Ваші нерви - ніщо порівняно з тим, через що проходять вояки та офіцери, тож терпіть або просто ізолюйте себе від соціальних мереж.
А як ні - то навчіться мовчати та чекати.
І так, поширення цього тексту наближає перемогу.
Реверанс 07 апреля 2021
З сумом повідомляємо, що ввечері 5 квітня, внаслідок підступного обстрілу російськими окупантами українських позицій неподалік Авдіївки, від ворожої кулі обірвалося життя воїна 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців солдата Владислава Анатолійовича Мороза.
Владу назавжди залишилось двадцять три роки.
Реверанс 07 апреля 2021
58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського

Сьогодні, близько 10.55 під час обстрілу противником позицій наших захисників, отримав осколкове поранення несумісне з життям старший лейтенант Шпак Володимир Віталійович.
Володимир був родом із Чернігова, з 2018 року став на захист Батьківщини, сьогодні - він відійшов до війська небесного.
Реверанс 07 апреля 2021
Президент Володимир Зеленський обговорив із головою військового комітету НАТО Стюартом Пічем ускладнення на сході України, незважаючи на домовленості про припинення вогню.

Литва пропонує союзникам по НАТО надати Україні план дій щодо членства (ПДЧ), який дозволить країні стати членом Північноатлантичного альянсу.
Реверанс 08 апреля 2021
’8 апреля 2021 года при исполнении служебных обязанностей, защищая суверенитет и территориальную целостность Украины, получил огнестрельное пулевое ранение в голову, несовместимое с жизнью, матрос военной части А2802 (36 отдельная бригада морской пехоты) Денис Павлович Юшко 1998 года рождения’
malesiulia 10 апреля 2021
Здравствуйте, подскажите пожалуйста!!!!Возможно ли в Донецке найти украинского нотариуса чтобы переоформить автомобиль.???
Реверанс 11 апреля 2021
Ответ дляТутточки
В смысле врать? Я живу в Донецке и реально был обстрел в результате которого погиб ребёнок 2016 года рождения
По погибшему в поселке Александровка под контролем ДНР мальчику.
Не каждый дрон пролетит 16 км в одну сторону.
Кроме того, 16 это если взлетать с первой линии. Никто из пилотов не практикует старт с линии боевого соприкосновения, чтобы не получить из миномета или АГС по станции управления и вместе с ней по себе.
Будут стараться все же из глубины работать. Из Светлодарки из застройки или из-за водохранилища. Это отметает большую часть дронов стоящую на вооружении, все мавики и прочую мелочь.
Кроме того, характер ранений - бабушка в интервью говорит, что у внука не было руки и ноги, когда она обнаружила тело. На доме осколочные выбоины достаточно сильные для ВОГ. Ни один вог, сброшенный с бпла не оторвет две конечности, даже с навеской.
В поселке Александровка по улице Дорожная 36 только частная застройка - нет стоянок техники, взводных и ротных опорных пуктов, на любой спутниковой карте это очевидно.
Поэтому, нам надо поверить, что ВСУ отправили достаточно дорогостоящий крупный БПЛА, которых еденицы у нас на этом конкретном участке фронта.
Отправили не на объекты в Горловке, где не так давно сожгли цистерну или не на объекты в Углегорске. Отправили не душить минометные батареи и ловить машины снабжения.
А в поселок на объездную дорогу.
Рискуя крупной, хорошо заметной машиной - в районе активно работает РЭБ и ПВО. И все это, чтобы бросить СВУ на частное подворье?
В общем, 99,9% взрывное устройство или хранилось в домохозяйстве или парень его нашел, взрыв произошел у него в руке, поэтому такие ранения.
Все помнят когда из-за поребрика начали визжать про концентрацию войск, показывая на ротации ВСУ, дальше понесли погибших детей и начали перебрасывать свои войска?
Как прищемили яйца российским каналам и пророссийским политикам в Украине, США начали в очередной раз загручивать гайки по СП-2, а в ЕС выкатили новый план по мирному процессу.
Из всего, что говорят с той стороны, правда только одна - покойный мальчишка родился, жил и умер во время войны. Которую нам принесла Российская Федерация. Вторгнувшись в Крым и открыв огонь по нашим военным.
И каждый погибший у нас в стране на совести кремлевского режима.
Реверанс 11 апреля 2021
Бойовики десять разів порушили режим тиші, один український військовий загинув від обстрілів.
Андрію Сергійовичу Теперику було 24 роки, родом він із Харківської області.
Реверанс 12 апреля 2021
Сьогодні, 12 квітня, в районі проведення операції Об’єднаних сил, внаслідок прицільного обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації позицій наших підрозділів від ворожої кулі загинув військовослужбовець 10-ої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Ярослав Карлійчук.
24-річний старший солдат Ярослав Карлійчук отримав вогнепальне кульове поранення несумісне з життям.
Green14 12 апреля 2021
Ответ дляokogteva
Victor Tregubov
3 апреля, 21:27 ·
У мене до вас усіх буде одне прохання, пов’язане із можливістю загострення війни. І вже дуже-дуже актуальне.
Коли знов насувається ця неприємна тривога, багацько людей запитують себе “чим я можу допомогти? Що мені робити?”. Цей текст якраз для вас.
Правда, він про те, чого вам НЕ робити. Але це також дуже, дуже важливо. І це НЕ робити дуже складне, але ви мусите впоратися.
Треба, щоб ви зробили наш інформаційний простір трішки менш вразливим до ворожих інформаційних операцій.
Для цього потрібно небагато.
Будь ласка, заклинаю вас, не розповсюджуйте неперевірену інформацію щодо будь-яких військових дій. Якою б емоційною вона не була. Особливо якщо вона - емоційна. Ні, інформація, якою поділилася ваша сусідка чи знайомий - не перевірена.
Розганяти для того, щоб запитати “це правда?” теж не можна. Опануйте себе і перетерпіть добу. Зазвичай все стає відомим впродовж 12-24 годин.
Не поширюйте дані про втрати наших військ до того, як про них повідомить прес-центр ООС. Не розганяйте дані про бої тут чи там до того, як про них повідомлять офіційні джерела. Ні в якому разі не повідомляйте про пересування українських військ. Ні в якому разі не діліться фото понівечених тіл, якщо це не тіла ворогів. Яку б мету ви не мали.
“Мені болить, я переживаю, синочки, свічечки” - перетерпіть, вимкніть комп´ютер, зламайте собі руки, але не робіть цього. Це шкода. Це те, чого хоче ворог.
Ворог хоче, щоб справжні дані тонули в істериках. Ворог хоче, щоб істерика стала панівною емоцією.
Ворог хоче, щоб мережею гуляли зображення чиїхось трупів із підписами “це українські вояки”. Щоб їх усі бачили, і щоб черг біля українських військоматів не було.
Ворог хоче, щоб військові знаходилися під тиском цивільних. Щоб бійцям та командирам постійно обривали телефони, бо хтось десь в Інтернеті написав, що там можливий обстріл, і мама чи дружина сходять з розуму.
Ворог хоче, щоб командири приймали рішення не згідно оперативних обставин, а через тиск на них матерів, журналістів, політиків, волонтерів - та кого завгодно, головне, щоб це було не військове рішення, а “вимушена доцільність”.
Бо це все допомагає ворогові вбивати українців.
Якщо ви йому допамагаєте, ви воюєте на його боці. Не важливо, свідомо чи по дурості. Ви допомагаєте йому вбивати наших вояків та окуповувати нашу землю. Ваші благі наміри не виправдання, ваша слабкість не виправдання, ваші нерви не виправдання. Ваші нерви - ніщо порівняно з тим, через що проходять вояки та офіцери, тож терпіть або просто ізолюйте себе від соціальних мереж.
А як ні - то навчіться мовчати та чекати.
І так, поширення цього тексту наближає перемогу.
Девочки, мне страшно...
Реверанс 13 апреля 2021
Сьогодні, 13 квітня, в районі населеного пункту Майорське Донецької області внаслідок осколкових поранень, зазнаних від вибуху протипіхотної міни, скинутої із безпілотного літального апарата, загинув 40-річний Олексій Мамчій, мешканець міста Чернівці, старший солдат, старший водій зенітно-ракетного відділення зенітно-ракетного взводу 108-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
okogteva 13 апреля 2021
Майже щоденно втрати(( Де там той ’мир в глазах путина’?
Реверанс 13 апреля 2021
Пам’яті загиблим жінкам в російсько-українській війні.
Реверанс 13 апреля 2021
Протягом минулої доби, 12 квітня, в районі проведення операції Об´єднаних сил, збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню, серед яких 15 - обстріли позицій українських захисників та 2 - дистанційне мінування мінами ПОМ-2.
Сьогодні, 13 квітня, було зафіксовано 3 обстріли.
Реверанс 13 апреля 2021
Байден провёл телефонный разговор с Путиным.

Основная тема - Украина.
Американские СМИ сообщают, что их президент ВПЕРВЫЕ заверил российского лидера, что в случае попыток Москвы расширить агрессию на территории нашей страны, США будут вынуждены оказать Киеву военную помощь.

Также на встрече обсуждались Сирия, Афганистан и СНВ-3.
Ещё Байден предложил Путину встретиться с ним на территории третьей страны для продолжения дискуссии по названным проблемам.
Реверанс 14 апреля 2021
Російсько-окупаційні війська та її найманці окрім блокування руху людей, перейшли до суттєвого загострення безпекової ситуації в межах гуманітарних дорожніх коридорів.
Учора близько 5-ї ранку прикордонний наряд, що виконував завдання в межах гуманітарного дорожнього коридору «Горлівка — Бахмут» виявив політ БПЛА противника. За алгоритмом дій при виявленні повітряних цілей були проінформовані взаємодіючі підрозділи ЗСУ та прикордонники в КПВВ «Майорське», в напрямку якого рухався літальний апарат.

Надалі за допомогою БПЛА противник здійснив дистанційне мінування місцевості. В тому числі встановивши одну протипіхотну міну ПОМ-2 безпосередньо в межах контрольного пункту в’їзду-виїзду «Майорське».Застосування окупантами протипіхотних мін в межах КПВВ ставить під загрозу життя не тільки прикордонників, але й цивільного населення. Як відомо, фактичний пропуск громадян через лінію розмежування у дорожньому коридорі «Горлівка — Бахмут» з вини окупантів не здійснюється. Водночас через контрольний пункт пересуваються мешканці прифронтових населених пунктів, безпека яких і була поставлена під загрозу проросійськими бойовиками.
okogteva 14 апреля 2021
Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp.
Вчера в 09:56 ·
🍁 БОЖЕ, БЕРЕЖИ УКРАЇНУ... (делікатна тема, але напишу).
➡ Знаєте, яка найстрашніша п`ята колона наразі в Україні? Не Медведчук і не Добкін. Це Гундяєвська церква, яка поки мовчить, поки ’внє політікі’, але, як тільки розпочнеться щось гаряче, вдарить у спину. Поясню...
➡ Нещодавно знайома, затята прибічниця УПЦ МП (завжди мала патріотичні погляди), демонструє мені CD. Каже, батюшка дав - подивись, там дуже все правильно говорять.
➡ Дивлюсь... Щось на кшталт проповіді з картинками. Давно не бачив такої кремлівської лабуди під солодким ялином. Там і про ’єдиний народ’, і про необхідність протистояння Заходу, який ’йде на руську православну землю на вимогу Антихриста’. І про ’нічого нам ділити’, і Московська церква - єдина свята. І треба покоритися Великій Русі, бо вона - мати Малої Русі. І що Росія нам не ворог, а ’богоугодний вчитель’. ZiK, NewsOne та 112 просто відпочивають!
➡ При чому ці компакт-диски почали роздавати прихожанам точнісінько тоді, коли розпочалося посилене перекидання російських військ до нашого кордону. Мало того, батюшка (не здивуюсь, якщо під рясою він має сині погони) просить розповсюджувати цю інформацію з метою... ’запобігання війни’.
➡ Я не релігійна людина, але поважаю почуття віруючих. Проте, дуже добре пам`ятаю приклад Святогорської лаври, де з самого початку війни ховалися терористи і боєприпаси.
➡ Так що все це не випадково співпало за часом - і фільм Медведчука ’Паломниця’, і поява агітаційних матеріалів у попів РПЦ, і білборди у Києві, з яких Онуфрій закликає до ’примирення’. Все це - важливі елементи гібридної війни, яку веде проти нас Московія. Де її церква - той ніж у спину, який поки ховається під рясою, але може бути використаний у будь-який момент.
➡ У нас дуже багато розповідають про незалежність церков і радять не лізти у церковні справи. Але якщо ви згадаєте, яку роль грає російська церква у просуванні ідей ’русского міра’ в інтерпретації путінського режиму, її діяльність вже не здаватиметься вам настільки ’незалежною’.
➡ Ми зараз на порозі великої війни - і це не жарт. В нашу армію я вірю - Путіну мало не здаватиметься. Проте, найбільше боюсь удару в спину від тих, хто робить вигляд, що живе за законами Божими, а насправді несе у голови українців сміття кремлівського великодержавного шовінізму.
Боже, бережи Україну від московських чортів.
okogteva 15 апреля 2021
Сьогодні це фото має з‘явитись у вашій стрічці.
Це - Микола Волков, Смурфік. Саме під таким псевдо 20-річного захисника знали побратими.
Рівно 2 роки тому, 15 квітня 2019 року, не виходячи з коми після кульового поранення в голову, Микола помер.
Три доби лікарі з Дніпра боролися за його життя. Смерть того разу виявилась сильнішою.
Смурфік був родом з Маріуполя. Коли почалася війна, йому було 15. Він не мав медичної освіти чи військової підготовки, але мав шалене бажання допомогти своїй країні і справжнє покликання рятувати життя.
Він міг врятувати багатьох, він міг прожити багато років, він мав би побачити нашу перемогу та ходити своїм рідним, вільним Донбасом.
Натомість, Микола зробив свій вибір на користь України, а ворожий снайпер чомусь вирішив, що медик – це гідна мішень.
Микола Волков, Смурфік, парамедик.
Він віддав своє життя, аби була Україна. Пам‘ятайте!
Реверанс 18 апреля 2021
Знову вбито
Инеска К 22 апреля 2021
У четвер, 22 квітня, через загострення на Донбасі загинув ще один український військовий.

Як повідомили у прес-центрі Оперативно-тактичного угруповання «Північ», боєць отримав смертельне осколкове поранення після обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації.

«Командування та особовий склад оперативно-тактичного угруповання «Північ» висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого захисника. Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомили представників ОБСЄ через українську сторону СЦКК», - йдеться в повідомленні.

На місці інциденту працює керівний склад військової частини та робоча група військової служби правопорядку ЗСУ.
Инеска К 27 апреля 2021
Мирослав Гай
2 ч. ·
На жаль у нас ще один загиблий сьогодні. Підрив транспортного засобу. Ще троє бійців поранені.
Війна триває...
Реверанс 27 апреля 2021
27 квітня на вул. Генерала Жмаченка, 20 в Києві встановили пам’ятний знак та відкрили Алею пам’яті Олександра Звінника, який загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО на сході України.Звінник Олександр Іванович (25.08.1991 р. - 5.09.2014 р.) житель Дніпровського району, навчався в школі №258, поряд живуть його батьки. Мати досі не може стримати сліз від важкої втрати. Єдиний син загинув зовсім молодим – за кілька днів після свого 23-х річчя. Це сталося 5 вересня 2014 року поблизу смт. Тельманове, Донецької області під час виконання службово-бойового завдання, внаслідок обстрілу колони авто- та бронетехніки Національної гвардії України. Солдат Звінник, який йшов вторим в колонні, та ще чотири його побратими загинули на місці.
Реверанс 27 апреля 2021
фото
Реверанс 06 мая 2021
Сьогодні, 6 травня, збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню та здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї неподалік населеного пункту НОВОТРОЇЦЬКЕ, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід».
В результаті ворожого обстрілу один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав вогнепальне кульове поранення. На жаль, врятувати життя воїну не вдалося.
Командування висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблого захисника.
Ще один український військовослужбовець отримав осколкове поранення. Захиснику оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу. Стан здоров’я пораненого – важкий.
Реверанс 07 мая 2021
У передмісті Пісків російські загарбники тричі відкривали вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. В результаті ворожого обстрілу два військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил отримали вогнепальні кульові поранення. На жаль, врятувати життя воїнам не вдалося