Слава Украине! Победа будет за нами! Без паники! Помогаем армии и нашим бойцам каждый в меру своих сил.
Это единственная тема в которой ведется обсуждение военных событий связанных с террористами и военным вторжением рф на территорию Украины.
Мы понимаем градус напряжения в нашем обществе, масштабы происходящей в стране трагедии, но настоятельно ТРЕБУЕМ воздержаться от любых оскорбительных выражений.
Все сообщения создаются согласно Правил ресурса. Напомним основные запреты:
- провокации, хамство;
- сообщения оскорбительного содержания, с целью "тупо поржать" (фотожабы и тп);
- сквернословие, мат, в том числе завуалированный;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.
За нарушение Правил Советчицы, доступ таким пользователям будет блокироваться.
Ведем дискуссию, выкладываем факты со ссылкой на источник (!!!), высказываем мысли в условиях ВЗАИМОУВАЖЕНИЯ.
Спасибо за понимание.
- провокации, хамство;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.
Спасибо за понимание.
Ти чуєш?! Плаче. Чую, друже!
Той плач стоїть в душі у мене.
То мати Україна тужить
За сином тужить моя нене.
За тим, кого колись родила.
За тим, кого любила й любить.
За тим, кого вона зростила
Й не думала, що скоро згубить.
Навіки втратила синочка,
що був родини майбуттям,
що був готовий для країни
Пожертвувати і життям.
Душа і в мене, друже, плаче!
Плач серце крає щохвилини,
що над померлим ворон кряче,
що плаче рідна Україна,
що вже ніколи той синочок
свого життя не буде мати,
що не посадить він садочок
й ніколи не збудує хати.
Єдине, що я знаю точно,
що пам’ять у моєї Нені
не втратить імені героя.
Не дасть собі! Не дасть й ме́ні!!!
Той плач стоїть в душі у мене.
То мати Україна тужить
За сином тужить моя нене.
За тим, кого колись родила.
За тим, кого любила й любить.
За тим, кого вона зростила
Й не думала, що скоро згубить.
Навіки втратила синочка,
що був родини майбуттям,
що був готовий для країни
Пожертвувати і життям.
Душа і в мене, друже, плаче!
Плач серце крає щохвилини,
що над померлим ворон кряче,
що плаче рідна Україна,
що вже ніколи той синочок
свого життя не буде мати,
що не посадить він садочок
й ніколи не збудує хати.
Єдине, що я знаю точно,
що пам’ять у моєї Нені
не втратить імені героя.
Не дасть собі! Не дасть й ме́ні!!!
13 травня в районі проведення операції Об’єднаних сил загинув військовослужбовець Збройних Сил України.
В українського захисника влучила куля снайпера збройних формувань Російської Федерації.
Поранення було несумісне з життям.
На місці події працюють представники військової частини та робоча група Військової служби правопорядку ЗС України.
Протягом дня 13 травня незаконні збройні формування РФ сім разів відкривали вогонь на Донбасі.
Окупанти тричі стріляли з кулеметів та гранатометів поблизу Верхньоторецького, двічі – неподалік селища Піски.
Також найманці РФ здійснили обстріл поблизу Новотроїцького та Південного.
Поранення було несумісне з життям.
Навсегда для меня лично останется днем начала войны - 22 мая (((((
Уранці між 4 та 6 годинами 22 травня 2014 року 10 блок-пост під Волновахою був атакований проросійськими сепаратистами ДНР із загону Безлера, які під´їхали до позицій української армії під виглядом інкасаторських машин[8], та почали несподіваний масований обстріл із вогнепальної зброї, у тому числі з кулеметів, ПЗРК. Першими загинули майор Полінкевич із водієм — їх розстріляли сплячими прямо в УАЗі. У результаті обстрілу здетонував боєкомплект однієї із бойових машин, що призвело до збільшення людських втрат внаслідок вибуху.
Готовими до несподіванки виявились лише ті двоє снайперів, яких Полінкевич відправив у секрети. Вистрілявши весь боєкомплект, снайпери відійшли у «зеленку».
У цьому бою Леонід Полінкевич загинув разом із 15 своїми бойовими побратимами. 14 жовтня в госпіталі від поранень помер 17-й боєць, Михайло Рибак.
Залишились батьки Олександр Олексійович і Галина Андріївна, сестра Світлана, дружина Ірина та 5-річна донька Олександра.
... а потом у нас на пороге появился совершенно странный мужик. Взрослый, тучный, сразу с места в карьер - могу водителем, есть бусик. Возьмите с собой, готов на любые тяготы и лишения.
«Этот не вывезет» - первая мысль которая у нас возникла. Он был настойчив. Он звонил, требовал ехать. И мы поехали. И мы ездили, и ездили, и ездили.... потом уже мы ездили меньше, а он нет. Неделями, месяцами, по всей линии фронта. В таких жопах, где казачьи папахи было видно. Регулярно ломался, лечился, но возвращался. Упорно, кропотливо.
Человек-скала.
Но даже скалы не вечны.
Сегодня не стало человека, который на себе тянул войну. Я буду помнить его.
Oleg , пусть у тебя будет легкая дорога.
שמע ישראל, יהוה אלהינו יהוה אחד
Человек-скала.
Но даже скалы не вечны.
שמע ישראל, יהוה אלהינו יהוה אחד
МОЛИТВА СОЛДАТА
Побудь, мій Боже, отут, зі мною,
У цьому полі, у розпал бою.
Серед руїни і серед краху.
Не дай пізнати глибини страху.
Не дай упасти в зневіру й розпач
І побратимам розбігтись врозтіч.
Побудь, мій Боже, отут, між нами,
Душею батька, сльозою мами,
Сестри любов´ю, брата плечима,
Чеканням милої, її очима.
Побудь, мій Боже, отут, зі мною,
Посеред світу, посеред болю.
Храни від смерті, від кулі вражої.
Будь мені, Боже, вартою, стражею.
Я тіло й душу тобі офірую.
Побудь, мій Боже, зі мною! Вірую!
Бережи Боже наших мужніх воїнів!!!
Побудь, мій Боже, отут, зі мною,
У цьому полі, у розпал бою.
Серед руїни і серед краху.
Не дай пізнати глибини страху.
Не дай упасти в зневіру й розпач
І побратимам розбігтись врозтіч.
Побудь, мій Боже, отут, між нами,
Душею батька, сльозою мами,
Сестри любов´ю, брата плечима,
Чеканням милої, її очима.
Побудь, мій Боже, отут, зі мною,
Посеред світу, посеред болю.
Храни від смерті, від кулі вражої.
Будь мені, Боже, вартою, стражею.
Я тіло й душу тобі офірую.
Побудь, мій Боже, зі мною! Вірую!
Бережи Боже наших мужніх воїнів!!!
#РосіяВБИВАЄ
ПОЛЕГЛІ ГЕРОЇ ТРАВНЯ 2021 року:
Дмитро Іванович ТОВЧИГРЕЧКА, 37 років
м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
93-ї окрема механізована бригада; старший солдат, механік-водій
Загинув 6 травня в районі населеного пункту Новотроїцьке Донецької області внаслідок численних осколкових поранень, отриманих під час гранатометного обстрілу позицій ЗСУ
_________________
Сергій Олександрович КОРОБЦОВ, 22 роки
м. Коростень Житомирської області
58-ї окрема мотопіхотна бригади; солдат, розвідник
Загинув 6 травня в районі селища Піски Ясинуватського району Донецької області внаслідок кульового поранення, завданого російським снайпером
_________________
Юрій Леонідович ОПРИШКО(позивний Боня), 42 роки
село Ялинці Кременчуцького району Полтавської області
Молодший сержант, головний сержант штурмової роти 24-го окремого штурмового батальйону ’Айдар’ 53-ї окремої механізованої бригади
Помер 7 травня в лікарні внаслідок поранення в голову, отриманого 9 квітня в районі села Старогнатівка Бойківського району Донецької області
__________________
Віктор Анатолійович ГОРОДНІЧЕНКО, 25 років
смт Ромодан Миргородського району Полтавської області
Старший навідник 81-ї окремої аеромобільної бригади; старший солдат
Помер 8 травня в лікарні від кульового поранення, отриманого 28 квітня цього року близько в районі селища Зайцеве Бахмутського району Донецької області
Павло Сергійович КОЛЕСНИК, 39 років
с. Нове Чернігівської області
Сержант, старший водій 58-ї окремої мотопіхотної бригади
Загинув 13 травня у Донецькій області внаслідок смертельного кульового поранення, завданого російським снайпером
_____________________
Максим Миколайович ПОЛЬОВИЙ, 36 років
с. Юхимівці Хмельницької області
Майор, заступник командира 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади
Загинув 27 травня в районі смт Новотошківське Попаснянського Луганської області внаслідок смертельного кульового поранення, завданого російським снайпером.
ВІЙНА ТРИВАЄ.
Світла пам´ять Героям-захисникам України...
ПОЛЕГЛІ ГЕРОЇ ТРАВНЯ 2021 року:
Дмитро Іванович ТОВЧИГРЕЧКА, 37 років
м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
_________________
Сергій Олександрович КОРОБЦОВ, 22 роки
м. Коростень Житомирської області
_________________
__________________
Павло Сергійович КОЛЕСНИК, 39 років
с. Нове Чернігівської області
_____________________
Максим Миколайович ПОЛЬОВИЙ, 36 років
с. Юхимівці Хмельницької області
ВІЙНА ТРИВАЄ.
Сумна звістка з фронту...🕯️
В ніч на 26 червня внаслідок обстрілу бойовиками із мінометів 120-го калібру та станкових протитанкових гранометів загинув старший солдат Гонар Андрій Миколайович. Він отримав осколкове поранення несумісне з життям.
Військовий був родом із міста Кривий Ріг Дніпропетровської області. Йому було 49 років. Служив у 58-й окремій мотопіхотний бригаді ЗСУ імені гетьмана Івана Виговського з червня 2019 року. Був старшим водієм мотопіхотної роти.
Команда VATRA висловлює щирі співчуття рідним і близьким. Світла пам´ять герою!
Ответ дляMasushki2
Сумна звістка з фронту...🕯️
У бійця залишилося троє дітей. Так співпало, що саме сьогодні у загиблого Андрія Гонара був останній день контракту.
В глубокому смутку та скорботі родина MedStar Медевак ПДМШ схиляє голову.
При виконанні обов´язків із захисту Батьківщини, на фронті загинув побратим Письменний Юрій Васильович.
Юра був членом великої родини ПДМШ, їздив в ротації, де рятував життя поранених захисників України. А потім підписав контракт з ЗСУ, де став начальником медичної служби батальйону.
Підступний ворог обірвав життя побратима...Царствуй на небі, друже!Честь!
З сумом повідомляємо 8.07.2021 року поблизу села Піски загинув сержант Курасов Євгеній Олександрович .
Причина загибелі-ведення снайперського вогню російськими загарбниками.
Поранення були несумісні з життям.
Вдома 24-х річного військовослужбовця чекала дружина з дитиною.
Командування та особовий склад 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім.гетьмана І.Виговського висловлює щирі співчуття родині,друзям та близьким товаришам загиблого.
Світла пам´ять та спокій..
Герої в наших серцях .
Господи, прийми душу загиблого воїна з миром, прости гріхи свідомі і не свідомі і осели там, де праведні спочивають.
Амінь.
Поранення були несумісні з життям.
Світла пам´ять та спокій..
Герої в наших серцях .
Амінь.
Андрій Бєляєв.
За три дні йому б виповнилось 39.
Це він загинув учора від рук окупантів.
Лихо сталося під Криничками, що на Луганщині, де ворог обстрілював бойові позиції Окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка з важких мінометів та гармат. Один із вибухів виявився для Андрія фатальним.
Андрій Бєляєв захищав Україну з 2014 року і до самого дня загибелі: до війська пішов добровольцем і кілька разів переукладав контракт. Чоловік був родом із Нікополя, що на Дніпровщині. Його смерть залишила без коханої людини дружину, осиротила трьох дітей та матір.
Ніколи не забуваймо, хто розпочав цю війну. Хто зазіхає на нашу землю і робить українських дітей сиротами.
Загиблому герою – світла пам´ять довіку!
Фонд «Повернись живим»
За три дні йому б виповнилось 39.
Це він загинув учора від рук окупантів.
Фонд «Повернись живим»
На Донбасі від куль окупантів загинув український захисник Олександр Юрков. Йому було всього 19 років. Хлопець планував одружитись, але так і не встиг.У воїна також залишились мама та сестра. Поховали Юркова 16 липня у в його рідному селі Криничувате Дніпропетровської області. Попрощатись із хлопцем прийшли близько 100 людей.