Слава Украине! Победа будет за нами! Без паники! Помогаем армии и нашим бойцам каждый в меру своих сил.
Это единственная тема в которой ведется обсуждение военных событий связанных с террористами и военным вторжением рф на территорию Украины.
Мы понимаем градус напряжения в нашем обществе, масштабы происходящей в стране трагедии, но настоятельно ТРЕБУЕМ воздержаться от любых оскорбительных выражений.
Все сообщения создаются согласно Правил ресурса. Напомним основные запреты:
- провокации, хамство;
- сообщения оскорбительного содержания, с целью "тупо поржать" (фотожабы и тп);
- сквернословие, мат, в том числе завуалированный;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.
За нарушение Правил Советчицы, доступ таким пользователям будет блокироваться.
Ведем дискуссию, выкладываем факты со ссылкой на источник (!!!), высказываем мысли в условиях ВЗАИМОУВАЖЕНИЯ.
Спасибо за понимание.
- провокации, хамство;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.
Спасибо за понимание.
LudaSHOPSale• 13 августа 2015
Ответ дляЛариса_0882
Ой, девочки, я вшоке от этих ’покзательных выступлеий’ с санкциями на продукты.....((( Люди ничего не боятся, а ведь аукнется.... Какое кощунство-отдайте людям, в дома пристарелых,в детдома, бездомным, но так поступать....Просто шок....Ох,жизнь ’развернет’ как...
да уж. сейчас вот читаю Наташу Ветлицкую, помете в 90х поп звезду.?
ну и любовницу милиардеров.
пишет много в шоке от таких вот действий
вот в подмосковье с магазина выкинули продукты, и так жалко этих пенсионеров
Natalia Vetlitskaya поделилась видео Свобода.
7 августа в 20:25 ·
магазин ’Пятёрочка’ Московская область
продолжаем ’прославлять’ идола
LudaSHOPSale• 13 августа 2015
Natalia Vetlitskaya поделилась публикацией Ольги Романовой.
10 ч ·
Ольга Романова
В России выпущена марка с портретом Путина. Никто так и не смог ее приклеить. 14% плевали не на ту сторону, а 86% лизали не с той стороны.
Ответ дляluda14
10 ч ·
Ольга Романова
Перефразируя деда Панаса ’Отаке Хулио, малята’)
stranger-1• 13 августа 2015
Ответ дляsense
Статистика річ важлива - Газпром , вартість якого у 2008 складала 360 мільярдів , у результаті чутливого керівництва генералісимуса сьогодні у 2015 , склала - 55 мільярдів. До розбитого корита недалеко.
Как не вспомнить Салтыкова-Щедрина:
’Это еще ничего, что в Европе за наш рубль дают один полтинник, — будет хуже, если за наш рубль станут давать в морду’.
Как и в целом (из его же): ’Российская власть должна держать свой народ в состоянии постоянного изумления’.
stranger-1• 13 августа 2015
Ответ дляСнежка_
В МИД РФ прокомментировали брань Лаврова: «Кашлянул человек...» И ПУКНУЛ
Это типа так?
КИЕВ
Гуманітарний Штаб ГО ’Всеукраїнска организація зі справ вимушених переселенців’ 15 серпня 2015 року о 10.00 сім`ї з Луганської та Донецької областей, а також сім`ї бійців АТО запрошує до Центрального міського парку м. Буча (вул. Інститутська, 54 а), де відбудеться Фестиваль-конкурс дитячих талантів «Україна – ЄДИНА РОДИНА», організаторами якого є Всеукраїнська громадська спілка «Слава Україні!» та Громадське об’єднання «Сонячне сузір’я».
У фестивалі візьмуть участь діти з різних областей Україна з різними жанрами: хореографія, вокал, поезія, театральне мистецтво тощо.
Вікова категорія юних учасників – від 8 до 16 років.
Переможці конкурсу поїдуть з програмою Українського танцю в Угорщину.
Журі конкурсу шляхом загального оцінювання й голосування обере
10 переможців - володарів найкращих талантів, а також 1 професійний дитячий колектив.
Призовий фонд – 10 путівок!!!
Для всіх дітей-глядачів, організатори заходу підготували ще багато приємних сюрпризів: БЕЗКОШТОВНЕ катання на конях, аква-грим, майстер-класи та багато іншого.
Попередній запис по формі:
Призовий фонд – 10 путівок!!!
Попередній запис по формі:
Ответ дляDudkatanya
Доброе утро,мои хорошие! Скучала за вами неимоверно,читала,но времени написать катастрофически не хватало,сорри!
У нас все практически хорошо,насколько это возможно живя в Донецкой Инородной Рэспублике)Т.к. живем в р-не жд,то периодически ощущаем как ’не стреляет’ тяжелая арта ’не в сторону ВСУ’. Из личных наблюдений-очень много появилось людей в форме,но иностранцев,англоязычных и еще хз каких. К чему это не пойму
А еще был случай на работе интересный,обслуживала мужчину,а он так неприкрыто заигрывал,выпимши хорошо был,мол,красавица,давай встретимся-не пожалеешь,я весь такой крутой,меня даже гугл знает и ФИО свое сказал. Я ж любопытная,загуглила,а он....советник по каким-то там международным вопросам у ВВП. Вообще не спалился,чувак)) Наверно с бодуна не заметил обручалку и жовто-блакитний браслет у меня на руке
Ну ничего,прийдет еще,я его встречу хлебом-солью
Добрый день всем!
Таня какой браслет?!!! Вы носите украинскую символику в ДНР?! Мне аж дурно стало...
Через конфлікт на Сході до Дніпропетровської області вимушено переїхало більше 72,800 переселенців , котрі невідкладно потребують підтримки.
УВКБ ООН разом з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією запустили програму одноразової ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ постраждалим та найбільш вразливим групам осіб:
багатодітним сім`ям
інвалідам
батькам-одинакам
вагітним жінкам
Для всіх ЗАПИТАНЬ, як отримати допомогу та які документи подати, діє окрема ГАРЯЧА ЛІНІЯ 0800-30-77-11
Більше інформації тут
багатодітним сім`ям
інвалідам
батькам-одинакам
вагітним жінкам
Більше інформації тут
Ксюша-Ксюшенька• 13 августа 2015
Ответ дляkadril
Добрый день всем!
у моего мужа на ключах от машины брелок - укр. флаг:), а у меня жовто-блокитный маникюр:), позавчера девушку в стоматологии видели в вышиванке
Заметка с передовой в стиле этой темы)
’І що тепер робити?..’
Місто N де ми знаходимось, минулий вівторок.
Приїхали в центр містечка по своїх справах. Вийшло біля двох десятків місцевих :
- зачєм ви прієхалі? Ето наша зємля, убірайтєсь на свою западную!
- це наша земля, ми тут захищаємо свою землю
- нєт, ми тут живєм, ето наша зємля, ваша на западной. Ви прішлі, у нас тєпєрь война, работи нєт, дєнег нет. Убірайтєсь!
(І тут Остапа понесло )
- ні, тепер це уже наша, усі землі в місті і довкруг його буде розділено серед бійців нашого батальйону. Плюс ще по дві квартири кожному. Цієї ночі приїхало два батальйони американців і два взводи німців. Будуть розмежовувати і визначати де кому з нас ділянки будуть. Ще казали що організують з місцевих нам робочих, щоб самим не працювати. Так що не переживайте, робота вам буде.
Натовп затих і досить швидко розійшовся.
З шестидесяти тисячного міста й так було біля чотирьох тисяч. Восени і взимку населення виїхало далі від обстрілів. А уже п´ять днів на вулиці майже нікого не видно. І от де тепер нам робітників набирати? ) ))
Біда, біда, огорчєні
’І що тепер робити?..’
(І тут Остапа понесло )
Біда, біда, огорчєні
Умер депутат Игорь Еремеев, который получил травму, катаясь на лошади.
Прес-служба підтвердила смерть Єремеєва
Про це ’Українській правді’ повідомила прес-секретар покійного політика Ірина Серова.
’На 48-му році пішов із життя Ігор Миронович Єремеєв’, - йдеться в повідомленні прес-служби.
Про поховальну панахиду буде повідомлено пізніше.
Як відомо, інформація про смерть Єремеєва з´явилась увечері в середу. Проте офіційного підтвердження, як і спростування, досі не було.
Народного депутата, лідера групи ’Воля народу’ Ігоря Єремєєва можуть поховати в Луцьку.
Про це повідомляє видання ’Апостроф’ з посиланням на одного з помічників нардепа.
’У першу чергу, звичайно, розглядається Луцьк, де жив Ігор Миронович’, - зазначив помічник, говорячи про місце похорону.
Він також підтвердив інформацію про те, що Єремєєв помер вдень 12 серпня, не приходячи до тями в клініці в Швейцарії.
’Помер, так і не вийшовши з коми. Про це повідомили вчора близько 17:00’, - зазначив помічник.
Він додав, що про це повідомила дружина депутата.
Еремеев и его компаньйон Ивахив владельцы сети заправок ВОГ, молочной компании Галичина и не только.
Прес-служба підтвердила смерть Єремеєва
Ответ дляDudkatanya
. Это наверное сербы иностранцы . Таня, ты там аккуратней с браслетом.
Наші мужні воїни захищають нас, а ми в свою чергу маємо дбати про нихВрятує навіть 20,30,50 гр
https://www.kidstaff.com.ua/tema-10846098.html
Миру всім нам і ясного неба