Дедуськина бабуська• 23 июля 2015

Як розносити туфлі

Дівчата будь ласка напишіть пораду, як розносити туфлі?
Фото туфель прикладу.
Мене тисне в великий палець. Одягаю їх кожний день щоб йти на роботу, і з роботи. В день на 3-5 год знімаю. Бо тисне в великикй палець. тяжко.
Є якісь поради як розносити взуття?
Одягала три рази на 1-2год з грубим носком. По бокам розятягнулося
я Кукарача• 23 июля 2015
в длину только в обувной мастерской можно растянуть.

Нежная Лапка• 23 июля 2015
я покупала спец. спрей растяжка
Директриссимо• 23 июля 2015
натуральная кожа или кожзам? если последнее, то никак.
lana_1979_lana• 23 июля 2015
В мастерской, есть услуга, растяжки ... Только , скорее всего, не ваш размер или колодка...
автор Дедуськина бабуська • 23 июля 2015
це натуральна шкіра
в майстерні розтягнули. сказали розношувати
з цьої же самої шкіри (але іншого кольору) маю балетки. то вони дуже швидко розтягнулися. за 2 рази як я їх взувала зразу потгнулися
Ответ дляДиректриссимо

натуральна
у мене колись до речі були туфлі на платформі які теж тиснули сильно. то я їх одягнула на дискотеку. і танцювала цілу ніч. в 4 ранку була дома. то на наступний день, вони аж шльопатися почали

ще так раз робити з цими туфоями не хочу, бо дуже тисне у великий палець.
а весілля 1 серпня. і я ці туфлі купила щоб на весілля піти
барабанщица• 23 июля 2015
это не ваша колодка))) с вашей формой стопы(расположение пальцев) вам нельзя такую модель)
я зрозуміла.
дякую за поради