Научительница• 25 июля 2015
ПМС...
Дівчата, є хтось крім мене, хто страждає від ПМС та на початку менструації так само як я?? Мене всю трусить, постійно хочу плакати, дратує просто все на світі:слова, вчинки, запахи, звуки. Таке враження, що я дійсно перетворююсь на монстра. Ходячий комок нервів, готова розревітися кожної секунди. От чесно, хочеться когось стукнути або просто покричати. І це в мене продовжується до тижня часу. Я психопатка?? Як це відбувається у вас?
Romashka_m• 25 июля 2015
Нє)) все добре! мене теж все бісить! можемо створитити клуб дівчат у період ПМС -сидіти всі і плакати
ех.. немає смайла з бокалом віскі..
Ширли-Мырли• 25 июля 2015
у мене так само десь роки 2-3 останні. Після пологів.
Бідний мій чоловік, на ньому зриваюся((((. За 10 днів десь починається до початку циклу.
Научительница
• 25 июля 2015
Я дуже рада, що не одна!!) В мене вдома всі бідні від мене, хоч з дому тікай, щоб їм психіку не травмувати)