Бабочки в моём животе• 28 июля 2015
oldnavy скінні дитячі - допоможіть з розміром
Підкажіть, будь-ласка. Там є регуляр,хаскі і слім - що це значить? І на ріст 158 потрібно 14 розмір?
Бабочки в моём животе
• 28 июля 2015
Ответ дляInnag
РЕГУЛЯР ЗВИЧАЙНА ФІГУРА СЛІМ - НА ХУДОРЛЯВИХ ДІТОК, Х - НА ПОВНИХ ЗДАЄТЬСЯ.
Я ніби інтуітивно так і розумію. Мій худий. то орієнтуюсь на слім. А от 14 розмір - це на якийц зріст? Читаю, що більшемірить.
Ответ дляБабочки в моём животе
Одежда на олднави полномерная, но скорее в ширину чем в длинну. У меня дочке 9, но она высокая. почти 145 - ей брала 12 слим. Рост они заявляют на 12-14 - 60-63 63-65. Это в дюймах - то есть умножьте на 2,54 и получите в см.
Бабочки в моём животе
• 28 июля 2015
Дякую. Значить все-таки 12 буду брати. Виходить,що він до 160 см. А вам штани довгі чи якраз?
Ответ дляБабочки в моём животе
Трохі довгуваті, але не принципово, до того це скіні - і не тягнуться, а просто модними зморшками знизу)) Тобто не видно що вони більшого розміру - а слім взагалі будуть вузенькі
Бабочки в моём животе
• 28 июля 2015
От халепа, то може хлопцю і регуляр взяти і більшу довжину - надовше хватить
Бабочки в моём животе
• 28 июля 2015
В мене хлопець попроще. Я купую - він носить.
Головне,щоб фірма була
Бабочки в моём животе
• 28 июля 2015
Я дивлюсь слім і там замала талія виходить. А от внутрішній шов в 14 75 см. А він зараз носить 63 см.