сЛАдКОежКА• 07 августа 2015

Мамолог та мастопотія

Сходила до мамолога, написала мастопотія і відправила на УЗД, на УЗД лікар сказала є вікові зміни( мені 35 років), але нічого "серйозного" немає, зі слів лікаря УЗД біль від відкладення солей, пити ліки не потрібно, всерівно не допоможуть потрібно лікувати спину. Вернулася до мамолога, приписала Мастодінон та АЕвіт в картку написала мастопотія,і сказала що вона у всих є, пий ліки.
Девочки порадьте ( не пишіть обідних речей) ліки коштують 380 грн на місяць 2 бутилки, можливо я стала жертвою фармацептичних представників, всім відомо,що більшість лікарів працюють за % з фарм представниками. Дякую
manga2003• 07 августа 2015
Возможно вы правы! Если интересно напишу в личку натуральный альтернативный выход!

Чебураха с перцем• 07 августа 2015
по-перше радыйте, що у вас нема нычого серйозного
по-друге мастодінон - це саме безобідне, що вам прописали і реально діюче. В свій час допомогло мені, допомогло моїй кумі. Пили по 3 місяці.
по вартості - зараз такі ціни, до яких ми ще не звикли. Я пила його ще в 90-х і тоді він не вважався дорогим препаратом.
Беззубовна• 07 августа 2015
У меня была мастопатия, гинеколог отправила на Узи и на гормоны сдать кровь, на узи все впорядке, написали дисгармональная мастопатия, назначили мазь и тазалок, лечения 3 месяца, все прошло.
Чебураха с перцем• 07 августа 2015
за % вони працюють, якщо направляють в конкретну аптеку, а так - як виробник дізнається, що саме ваш лікар прописав вам цю гомеопатію?
Не накручуйте себе
автор сЛАдКОежКА • 07 августа 2015
Мені теж прописали на 3 місяці,я невпевнена ччи дійсно їх потрібно пити, якщо дійсно солі, то краще ці гроші спрямувати на лікування спини
Менее Более• 07 августа 2015
в вашем возрасте да еще при мастопатии мастодинон просто необходим,а аевит так и подавно. ничего лишнего вам не выписали
Чебураха с перцем• 07 августа 2015
Ответ дляМенее Более
підтримаю, пийте мастодінон і займіться спиною. Розумієте, зараз - це той час, коли можна все підрихтувати вчасно.
автор сЛАдКОежКА • 07 августа 2015
Я не розумію, а для чого лікарю УЗД, казати Вам випишуть каплі, не пийте , вони не потрібні і не допоможуть
Чебураха с перцем• 07 августа 2015
Ответ длясЛАдКОежКА
я вас розумію, в мене недавно теж була ситуація - кіста. Лікар каже -операція, Узист - каже нічого страшного, не лікувати, просто наблюдать. Узист мені сподобавлся більше, тим паче, що досвід роботи в онкоцентрі, як то кажуть всього набачився :)
Я перелопатила велику купу інформації, потім здала онкомаркери - а вони завишені. Ви не уявляєте, що я пережила, поки зробили операцію і поки прийшли аналізи гістології - що я здорова.
Ви почитайте відгуки про мастодінон - це практично єдина гомеопатія ( натуральний на травах препарат, без хімії), яка застосовуються декілька десятиліть (тобто перевірена добре на людях) і реально допомагає в 90%.

автор сЛАдКОежКА • 07 августа 2015
Ответ дляЧебураха с перцем
Дякую Вам. Я у була в мамолога -онколога, я поки досиділа, подивилася з 8 ранку до 14,00, думала посивію
norton2004• 07 августа 2015
А мне мастодинон никак,только деньги выбросила. Может,раньше он качественнее был?
Чебураха с перцем• 07 августа 2015
Ответ длясЛАдКОежКА
я коли була у нього теж, то молоденька була зовсім і знала, що в мене все супер і життя по-переду, не замислювалась чому люди такі розстроєні. А коли з кістою доброякісною ходила до гінеколога - онколога, то дійсно ситуація потребує переглянути погляди на життя....
В сусідній темі дівчина питала чи купувати пальто дитині за 4000грн, яке капець як сподобалось - моя відповідю купувати однозначно, бо живем таки один раз і якщо це приносить задоволення треба користуватись :)
Трактор Вика• 07 августа 2015
Ответ длясЛАдКОежКА
сходите еще к одному врачу. я совсем недавно была в вашей ситуации- правда у меня все было гораздо серьезнее. мила мастодион- кстати это препарат не за %))просто вам действительно нужно определить что лечить? поэтому поищите в интернете другого маммолога- отзывы о нем и вперед! да! если Харьков могу посоветовать врача.
Чебураха с перцем• 07 августа 2015
Ответ дляТрактор Вика
я в Киеве посоветую маммолога