Томатико• 09 августа 2015

Як вивести на чисту воду на роботі "крису"?

Я нещодавно влаштувалася на роботу в магазин. Там довгий період працювали дві дівчини. Вони одночасно завагітніли, тому їм в допомогу прийшла я. Одна з них дуже любить грошенята. Довгий період часу вона другу обманювала, та забирала лишки собі, які повинні ділитися на двох. Та друга постійно мовчала,тому перша звикла до такої ситуації. Мене це не влаштовує. Я хочу вивести її на чисту воду. Адже знаю що за тиждень роботи повинно бути мінімум 700 грн лишок. Тобто в місяць виходить непогана сума. Вона нам залишає гривень 800-900 в місяць, які ми ділимо на трьох. Дівчата, як її провчити?
Кучерявочка• 09 августа 2015
Ответ дляТоматико
Я працюю в ковбасному магазині. Власник надає знижку щодня 150-200 грн на всихання ковбас. Вона в нас невстигає всихатися, бо ми її продаємо всю, В нас двічі на день привоз товару. Тому ця сума йде в лишки. Після кожної ревізії нам її ділять. Але одна майже всю забирає собі.

Так я и спрашиваю: как делят? Дают одному человеку в руки, то есть ей?

автор Томатико • 09 августа 2015
Вона просто щодня з каси тихенька витягує, а потім в кінці місяця залишається фігня, яку ми можемо поділити після офіційної ревізії.
Снегопадка• 09 августа 2015
Ответ дляТоматико
скажите об этом хозяину.
автор Томатико • 09 августа 2015
Ответ дляСнегопадка
скажите об этом хозяину.
Думала хтось щось порадить як обійтися без того щоб знав хазяїн. Просто хотіли провчити її, щоб не робила так, щоб сама осмислила свою помилку
Зам Ам• 09 августа 2015
Блин, вы все так удивляетесь, как будто впервые слышите, что в магазине продавцы имеют доход помимо з/п (на которую, кстати, трудно прожить).
Снегопадка• 09 августа 2015
Ответ дляЗам Ам
тссссссссс, Вам ща расскажут, что сами знали куда идут, как и учителя, врачи....
Снегопадка• 09 августа 2015
Ответ дляТоматико
тогда договоритесь с другой девушкой, что тоже будете забирать, к ревизии будет недостача, тогда или расскажете хозяину или будете платить, вот она разок заплатит и подумает, а так каждый раз молчите.. и чего с вами делиться...

Я такое• 09 августа 2015
Автор, лучше не лезьте, подождите, пока они в декрет уйдут. Их двое, они работали вместе. Раз вы на сайте спрашиваете совета об этом, то провернуть все хорошо и чисто у вас не получится. Вас подставят и вылетите с работы с недостачей и позором
Masha_2016• 10 августа 2015
Ответ дляТоматико
Автор , а Вы не пробовали напрямую с ней поговорить. Ну прям в глаза сказать, что Вы знаете, что она тянет деньги и так как Вы работаете на таких же условия как и она, и хотите что бы было все по справедливости. Хотя ситуация сама по себе странная, какие могут быть остатки денег. Но то такое. Всегда лучше все решать с глазу на глаз.
Кучерявочка• 10 августа 2015
Намекните хозяину, что можно пару раз каждый день поделать ревизию и он может удивиться.