15 апреля 2013

У кого можно заказать H&M без предоплаты?

Есть такие? :)
Vanilla Sky 15 апреля 2013
так,в мене
Vanilla Sky 15 апреля 2013
пишіть мені в личку
Малая Налегке 15 апреля 2013
https://www.kidstaff.com.ua/tema-1571.html покупаю тут больше года, предоплату просят только при большой сумме заказа и то не сразу.
Vanilla Sky 15 апреля 2013
що вас цікавить 17 числа роблю замовлення,зразу через 2 дні товар в мене вдома...так що пишіть якщо надумаєтесь)
Проработник 16 апреля 2013
Ответ длякуплюкомбинезон
що вас цікавить 17 числа роблю замовлення,зразу через 2 дні товар в мене вдома...так що пишіть якщо надумаєтесь)
Что реально заказваете в нм и через 2 дня товар у вас?просто трудно поверит
Vanilla Sky 16 апреля 2013
Ответ дляПроработник
Что реально заказваете в нм и через 2 дня товар у вас?просто трудно поверит
чому ж трудно)))в мене подруга в австрії живе,я замовляю собі подругам,малому в неї товар по ціні сайту,оплачую лише доставку 1 євро 1 кг..
casoipea 16 апреля 2013
Ответ длякуплюкомбинезон
що вас цікавить 17 числа роблю замовлення,зразу через 2 дні товар в мене вдома...так що пишіть якщо надумаєтесь)
ви замовляєте з польського НМ, який курс злотого і %?
Vanilla Sky 16 апреля 2013
Ответ дляmashaoi
ви замовляєте з польського НМ, який курс злотого і %?
ні я замовляю з Австрійського євро 1 виходить 10.50 грн
Vanilla Sky 16 апреля 2013
ось ссилка по якій я замовляю речі http://www.hm.com/at/
Дайте подуться 16 апреля 2013
Ответ дляmashaoi
ви замовляєте з польського НМ, який курс злотого і %?
в Польщі нема інтернет магазину, а є просто НМ магазин, звичайний.
Vanilla Sky 16 апреля 2013
Ответ дляДайте подуться
в Польщі нема інтернет магазину, а є просто НМ магазин, звичайний.
Проработник 16 апреля 2013
Ответ дляmashaoi
ви замовляєте з польського НМ, який курс злотого і %?
Просто я сама живу в Голландии, иногда заказываю, но раньше нежели чем через 3-4 дня не приходит. Ближайший магазин от дома 15км, чаще покупаю в нем,а вот если в магазине нет, то заказываю. Последний раз доставка была почти 2 нидели
Vanilla Sky 16 апреля 2013
Ответ дляАлла Голландия
Просто я сама живу в Голландии, иногда заказываю, но раньше нежели чем через 3-4 дня не приходит. Ближайший магазин от дома 15км, чаще покупаю в нем,а вот если в магазине нет, то заказываю. Последний раз доставка была почти 2 нидели
в мене подруга виходить з підїзду 2 h&m з двох сторін)так що буває в одному ціни дешевші а в другому дорожче,мені посилка приїжає 2 рази на тиждень
Vanilla Sky 16 апреля 2013
маю плаття доречі останнє залишилось,можливо когось цікавить
casoipea 16 апреля 2013
Ответ дляДайте подуться
в Польщі нема інтернет магазину, а є просто НМ магазин, звичайний.
А це що тоді? http://www.hm.com/pl/
Vanilla Sky 16 апреля 2013
Ответ дляmashaoi
А це що тоді? http://www.hm.com/pl/
не буду спорити,тому що з польсим немала ніколи справ.лише австрійський
casoipea 16 апреля 2013
Ответ дляДайте подуться
в Польщі нема інтернет магазину, а є просто НМ магазин, звичайний.
в Любліні в Нм буваю майже кожні 2 місяці, то про магазини знаю. Дізнавалисьь про доставку на Україну, сказали що не має, лише по Польщі.
Проработник 16 апреля 2013
Ответ длякуплюкомбинезон
в мене подруга виходить з підїзду 2 h&m з двох сторін)так що буває в одному ціни дешевші а в другому дорожче,мені посилка приїжає 2 рази на тиждень
Это касается если вещь распродажная а так везде все одинаково в евро
Vanilla Sky 16 апреля 2013
Ответ дляmashaoi
в Любліні в Нм буваю майже кожні 2 місяці, то про магазини знаю. Дізнавалисьь про доставку на Україну, сказали що не має, лише по Польщі.
я працюю без поставщиків...сама на себе..тому мені легше)
Vanilla Sky 16 апреля 2013
Ответ дляАлла Голландия
Это касается если вещь распродажная а так везде все одинаково в евро
та чому..в фунтах теж є
Проработник 16 апреля 2013
Ответ длякуплюкомбинезон
та чому..в фунтах теж є
Где? В Австрии и в фунтах? Фунты только в Англии
ЗабежАЛОЧКА 16 апреля 2013
Ответ длякуплюкомбинезон
в мене подруга виходить з підїзду 2 h&m з двох сторін)так що буває в одному ціни дешевші а в другому дорожче,мені посилка приїжає 2 рази на тиждень
А подруга крутая- на Mariahilfestrasse живет???
Трахтибидох 16 апреля 2013
Ответ длякуплюкомбинезон
та чому..в фунтах теж є
Привіт, скажіть, будь ласка, які у вас умови?
Голубая устрица 16 апреля 2013
Ответ длякуплюкомбинезон
ні я замовляю з Австрійського євро 1 виходить 10.50 грн
расскажите по подробнее про свои условия! я так понимаю цена сайта и 1кг 1 евро пересылка и все?????????????
ЗабежАЛОЧКА 16 апреля 2013
Ответ длякуплюкомбинезон
чому ж трудно)))в мене подруга в австрії живе,я замовляю собі подругам,малому в неї товар по ціні сайту,оплачую лише доставку 1 євро 1 кг..
На сайте и в магазине товар совпадает процентов на 60 - знаю по личному опыту)))
ЗабежАЛОЧКА 16 апреля 2013
Ответ дляГолубая устрица
расскажите по подробнее про свои условия! я так понимаю цена сайта и 1кг 1 евро пересылка и все?????????????
Золотой человек- за 10 гривен работает)))
Голубая устрица 16 апреля 2013
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Золотой человек- за 10 гривен работает)))
и я о том же надо брать!!!!!!!!!!! пишите свои условия’’’’ я ваша на веки’
Vanilla Sky 16 апреля 2013
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А подруга крутая- на Mariahilfestrasse живет???
як ви вгадали)))
Vanilla Sky 16 апреля 2013
Ответ дляГолубая устрица
и я о том же надо брать!!!!!!!!!!! пишите свои условия’’’’ я ваша на веки’
10 грн на одній речі..на другій..і вже є заробіток..це ж початок..чому мені ставити шалені гроші
Vanilla Sky 16 апреля 2013
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
На сайте и в магазине товар совпадает процентов на 60 - знаю по личному опыту)))
так..може бути що є товар по одній ціні на сайті в магазині вже інша..