Vassilisska• 15 августа 2015
їдемо з Кам´янець-Подільського через Тернопіль, де зупинитися на обід з дітьми?
Crazy_Squirrel• 15 августа 2015
дітям ск?
можете якщо доросліто зайти в центрі є щось типу стооловки там смачно це район ЦУМу біля площі..за аркою міліції..ще в центрі є ресторан Классік і ще далі метрів з 10 Файне місто.це протилежна сторона від арки.теж недорого можна поїсти.а якщо дітки малі то навіть не знаю...ще якщо любите шаурму то смачно теж від цуму неправо як на східний їхати-алі баба але тільки там бо в ін.їх не так смачно.якщо піца то на автовокзалі непогана але вже трохи дорога піцерія Фламінго.Від того ж власника біля 6 магазину(після ж-д вокзалу наст.зупинка) теж піцерія тільки назву не памятаю і біля тіе ж піцерії є Старий Млин-правда тамтешніх цін не знаю...
це все район центру.
Ответ дляCrazy_Squirrel
дітям ск?
це все район центру.
дякую.