Подкустовый выползень• 15 августа 2015

Нам сьогодні 4 рочки)) пригощайтесь)))

Нуждаюсь в общении• 15 августа 2015
Поздравляю)Красотааааааа

Мини-бикини• 15 августа 2015
Ответ дляПодкустовый выползень
сама) бисквіт, а крем ніби снікерс - арахіс, варена згущонка, масло, крекер дрібно ламаний. Кавова пропітка.
З ягід - ожина, чорниця, малинка, виноград, брусніка - все залито згущонкою з желатином трошки щоб прихватило)

хвостики для кольору)) надіюсь, гості відірвуть)))
Мусик Пусик• 15 августа 2015
расскажите еще как вы его делали? очень хочу такой сама попробовать..
особенно то что внутри, как его потом палочками обставить? и ярусы...
lady_friend• 15 августа 2015
хотите подскажу как мужа поздравить?
Taniyshka• 15 августа 2015
Куда приходить?
mamba:)• 15 августа 2015
какая красота! выглядит невероятно аппетитно, не сомневаюсь, что и на вкус изумительно. С Днем Рождения !!
ТрамвайGirl• 15 августа 2015
напишите пожалуйста рецепт этого торта полностью
автор Подкустовый выползень • 16 августа 2015
Пишу) голова трошки бо-бо, але пишу))

На нижній тортик (більший) - 7 яєць і стакан з гіркою цукру, тошки ваніліну - збиваю міксером. 1 стакан муки і 1 ч.л. розпушувачу перемішую і добавляю до збитої маси, обережно пермішавши все ложкою.
На верхній торт (менший) - 4 яйця, десь трошки менше стакану цукру, ванілін, неповний стакан муки, 1 ч.л. розпушувачу. Все так само збиваєм, перемішуєм.
В тортівницю з пергаментом і випікати до готовності (в мене це біля 1 год.).

На пропітку - 2 ч.л. кави на кружку 300 мл і поливаю розрізані коржі.

На крем - 1 кг вар. згущонки, 600 г арахісу, 2 упаковки вшкового крекеру (подробити його), 400 г масла. Масло зі згущонкою збиваєм, добавляєм туди піджарений арахіс і ламаний крекер, перемішуєм все.
Крем кладемо товстим слоєм (см 5 приблизно). Перемазавши весь торт, ставим на пару годин в холодильник щоб прихватил окрем, прихолов. Він ніби снікерс.

Прикрашаємо.

Трубочки трохи змащуєм сирою згущонкою (щоб добре чіплялись до торта), обставляємо так 2 яруси. На всякий випадо підвязала стрічкою щоб не впали потім)

Трубочки виходять вище ярусів на пару см, тобто там утворюється порожнина. Туди і засипаєм ягоди - ожину, брусніку, виноград, малину, чорницю. Можна все, що є))
Щоб скріпились, приготувала згущонку з желатином. І трошки полила по ягодах.
і в холодильник на 3 години.

Готово))

Обійшовся приблизно 300 грн. Але вага торта 7,900)))
Казали, смачний))