Тётя Хрюша• 25 августа 2015

питання про єдину тему за вашу ціну..

якщо ви туди кидаєте якусь річ і вам пропонують дуже низьку ціну !що ви робите?
Не служанка• 25 августа 2015
продаю за ту ціну,що запропонували,інакше,навіщо в цю рубрику кидати річ

автор Тётя Хрюша • 25 августа 2015
Ответ дляНе служанка
навіть якщо річ в ідеальному стані фірмова???а пропонують 50грн????
Nactjunja• 25 августа 2015
Мне пока только адекватные цены предлагали)
автор Тётя Хрюша • 25 августа 2015
Ответ дляNactjunja
а мені сьогодні дівчина запропонувала 50грн за взуття яке коштує нове 1300
Сижу_и_плачу• 25 августа 2015
Ответ дляТётя Хрюша
идеальную фирменную вещь выставляйте в продавалку и ставьте цену, которую считаете нужной.
Nactjunja• 25 августа 2015
Ответ дляТётя Хрюша
Такие вещи не нужно давать в эту тему
Не служанка• 25 августа 2015
Ответ дляТётя Хрюша
навіщо виставляєте тоді це дорогуще взуття ’за вашу ціну’ Чи думаєте,що люди запропонують 1000 за них
Максимум це 100-200 грн,на більше не розраховуйте
автор Тётя Хрюша • 25 августа 2015
Ответ дляНе служанка
ну так я і розраховувала хотяби 200-250грн