Почему весь киев в дыму
BuenaVista• 26 августа 2015
Ответ дляИнтрига
Осокорки, накрыло(
Дышать нечем(
понятно ((( счас ветер к нам быстренько все донесет((
BuenaVista• 26 августа 2015
и как дышать до этого у кого нет кондеров? ’роза ветров поменяется только завтра к обеду’
жесть
alekseeva_ng• 26 августа 2015
Девочки..я в Фастове..дым периодически от Киева до Фастова (железная дорога)..Задымленности в моём районе нет ..но воняет...конкретно
JULIA_UMKA• 26 августа 2015
Борщаговка воняет горелым пластиком (((((((
Окна закрыли, но в горле першит и ребенок кашляет (он у меня очень чувствительный к таки вещам )
valentinka2011• 26 августа 2015
Увага! У столиці виникла імовірність розповсюдження продуктів горіння пожежі у Київській області
Управління з питань надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації попереджає! У зв’язку із зміною погодних умов виникла імовірність розповсюдження на деякі райони міста Києва продуктів горіння пожежі, що виникла в Київській області (торф’яники горять поблизу Ірпеня, Бучі, Горенки та Гостомеля).
Фахівці рекомендують закрити вікна, здійснювати провітрювання приміщень у вечірній та нічний час. Обмежити прогулянки дітей, а в разі необхідності використовувати вологі пов’язки для захисту органів дихання.
У разі погіршення стану здоров’я, негайно звертатись до лікарських установ.
Слідкуйте за повідомленнями Київської міської державної адміністрації у ЗМІ.
Irishcream• 26 августа 2015
Ответ дляFeya_Feya
Девочки,есть кто в Казыне или Конча-заспе? Как там?
В Конче чистый воздух, гарью не воняет.
Elena-Evelina• 26 августа 2015
Вот интересно чего же оно все горит этим летом, прямо чудесное совпадение
Кристалина• 26 августа 2015
Ответ дляMama_S
Героев Днепра - все в дыму, запах гари ужасный
Тимошенко, может принюхались