Пишу в друге)) З надією знайти когось, хто допоможе зрозуміти вартість (якщо вона є).....ВІДГУКНІТЬСЯ!!!
Кулони приблизно 150-200 років.Вага приблизно 1 грам з цікавим камнем....(що це за камінь, хотілося б дізнатись) Фото додам)
Nata_liana• 29 августа 2015
Ответ дляNo problems
Блін....фотоапарат нікудишній((((((((((( Не кидайте тапками.....думала вийде краще(
Почему вы думаете что ладанке 150-200лет?
Nata_liana• 29 августа 2015
Ответ дляNo problems
Тому що він дістася моїй бабусі від мами,моєї прабабусі, яка народилася у 1915 році, а їй подарувала її мама(моя пра-прабабуся) при народжені....
Ваши прародители передавали его из поколения в поколение и вы хотите его продать?
Nata_liana• 29 августа 2015
Ответ дляNo problems
Я його не хочу продавати....ну хіба би тьху-тьху....сталося б якась біда, де б потрібні були гроші....
Мені цікаво чи вартують щось такі речі, та скільки.
Это надо что-бы антиквар смотрел, ценность зависит не только от старины, но и от имени и мастерства ювелира. По фото тяжело определить. Я пару лет назад купила себе довоенное серебряное кольцо ручной работы за 150грн весом 7 грамм.
0677167749• 30 августа 2015
Ответ дляNo problems
во первых это не ладанка, а кулон.