Не служанка• 30 августа 2015
Какие кроссовки покупаете своим деткам?
Дочери три года . Хочу кроссоовочки удобные.лимит до 400 грн. Брендовые новы за такие деньги не куплю. Может бу посмотреть или новые но простые? А у Вас какие кроссовки носят детки? Хочется чтоб за месяц в тряпочку не превратились.
Языката Хвеська• 30 августа 2015
Ответ дляНифига_ни_ни
Скетчкрс
дуже добре носяться. Ще Superfit, Bata, Elefanten, Rikosta - це з власного досвіду.
Раньше покупала бренд с САША, теперь попробовала копию, ничего такие, покупала вот такие - https://www.kidstaff.com.ua/tema-14019320.html
Бабушка Бетман• 30 августа 2015
Перепробувала багато найкраще нросяться Найк, нові купую за 10-15 євро, але навіть після моєї дитини, яка все взуття вбиває, вони залишаються в майже ідеальному стані.
Зоркая Зорро• 30 августа 2015
Скетчкрс взяла в этом году в Интертопе за 300гр,посмотрим как будут носится.
Не служанка
• 30 августа 2015
Ответ дляБабушка Бетман
а где покупаете найки за 10 -15 евро?
из желе я• 30 августа 2015
Ответ дляБабушка Бетман
розкажіть де продать нові найк за 10-15 євро?
Я своїй за таку ціну секонд купила...
Якістю дуже задоволена - дитина носить з весни, а виглядають як нові.
из желе я• 30 августа 2015
Автор, які знайдете по хорошій ціні, такі і купуйте.
В плані співвідношення ціна/якість мені keen дуже подобаються. Вони страшно зручні, але вигляд дуууже утилітарний.
Я дітям вже кілька років в основному їх купую.
из желе я• 30 августа 2015
Ответ дляБабушка Бетман
Замовляю зі Спортдіректу.
дякую за відповідь! Зовсім забула про спортдірект, буду моніторити:)
Ответ дляиз желе я
кен классная марка, они просто неубиваемые. просто у нас она не на слуху
из желе я• 30 августа 2015
Ответ дляluda14
я б не сказала що так вже не на слуху - якщо в продавалці забити в пошук keen, видає купу варіантів.
Звичайнно екко і геокс більш популярні, але вони в нас вже десятиліттями в офлайні продаються.
Ответ дляиз желе я
да, уже начали их привозить с Америки, я себе весной крассовки взяла, ну просто супер. Не такие громосткие на ноге как Скетчерс, Рибок, Коламбия
очень удобные
смотрятся аккуратно как Пума
Кстати КЕЕН в АМерике дороже Пумы, Скетчерсов и прочего такого, надо постоянно мониторить и покупать в распродажу. Дороже и Коламбии
из желе я• 30 августа 2015
Ответ дляluda14
очень удобные
смотрятся аккуратно как Пума
Мене більше вразили ціни на кіни в європейських магазинах: там вони ще дорожчі, і великих знижок не буває (на відміну від америки). Європейці люблять якість:)
Пума і скетчерс навіть на фоні марок з подібною спеціалізацією (найк, адідас) дешевші. А кін це все таки марка яка на взутті спеціалізується, матеріали в них явно кращі.
КучМала• 30 августа 2015
Для девочки однозначно GEOX,если речь идет о кроссовках. У них лучшие модели для девочек!
КучМала• 30 августа 2015
И конечно же Кларкс. У них есть классные модели, а для детских ножек они супер. Когда выбираешь кроссовки для девочки помимо функционала важна красота.
из желе я• 30 августа 2015
Ответ дляКучМала
це вже питання смаку. Мені як мамі двох дівчат геокс і кларкс не подобаються через дизайн дівчачих моделей. А по якості до кларксу претензій нема - кросівки за старшою зараз доношує молодша, все ціле. Спеціально купувала хлопчачу модель, бо вони лаконічніші.