А шо сталося?• сегодня в 14:51
хто працює на двох роботах?
Хто працює на 2 (чи більше) роботах, як ви суміщаєте і справляєтесь з нагрузкою
питання про повноцінну роботу. а не варіант трохи дауншифтингом підробляти чи репетиторством
Пишу_граммотно!• сегодня в 15:30
Ответ дляА шо сталося?
Питання про повноцінно. Якщо роботодавець бере людину на роботу на повний день, а її обовязки виконуються за 2 години чи ще якось,. чи можна взяти 2 такі повноцінні роботи. з точки зору роботодавця і можливих накладок
З точки зору роботодавця: некорректно у сплачений ним робочий час, робити іншу роботу.
А шо сталося?
• сегодня в 15:31
Ответ дляПишу_граммотно!
мені ж платять за виконану роботу. можна платити за 8 годин джуніору або ж ту саму ціну сенйьору за 3 години
Рубаю олівлє• сегодня в 15:32
Ответ дляА шо сталося?
Рубаю олівлє• сегодня в 15:33
Ответ дляПослушная
Я бухгалтер и убираю офисы рядом ( про уборку никто не знает из родных)
а почему не взять фопов на обслуживание? зачем уборка?
Послушная• сегодня в 15:35
Ответ дляРубаю олівлє
Я и так за компом сижу постоянно,а так физ. нагрузка + доп доход. все по месту. Там не много убирать.
Я и так веду три ТОВ производство.
Пишу_граммотно!• сегодня в 15:36
Ответ дляА шо сталося?
Поговоріть про це із вашим роботодавцем, тоді будете точно знати корректно чи ні
Рубаю олівлє• сегодня в 15:36
Ответ дляПослушная
Я и так веду три ТОВ производство.
ого, одна? полностью?
Обнемашечка• сегодня в 15:36
Ответ дляА шо сталося?
Автор, а у вас на обох роботах повноцінне оформлення?
Бо якщо ні, то чому не можна зробити вам за 2 години офіційну роботу, а потім там щось своє доробляти, про яке ніхто не знає.
Послушная• сегодня в 15:37
Ответ дляРубаю олівлє
ого, одна? полностью?
Сейчас небольшие отгрузки, есть женщины на первичке
А шо сталося?
• сегодня в 15:37
Ответ дляОбнемашечка
ну другої роботи ще немає. лише пропозиція. одна офіційно. а друга типу фоп
Рубаю олівлє• сегодня в 15:38
Ответ дляПослушная
а кадры, зарплата, отчеты, само производство?
Обнемашечка• сегодня в 15:41
Ответ дляА шо сталося?
А графік другої, якої ще немає, який планується?
Послушная• сегодня в 15:41
Ответ дляРубаю олівлє
На каждом предприятии 5-10 человек. Я налоговые регистрирую и формирую калькуляции,плюс начисляю ЗП. Отчёты только по двум предприятиям.
А шо сталося?
• сегодня в 15:42
Ответ дляОбнемашечка
графік всюди одинаковий. але ніде немає срочності закінчити роботу о 18 і ніхто ваш екран не моніторить чим ви займаєтесь
А шо сталося?
• сегодня в 15:43
Ответ дляПослушная
у вас, схоже, максимальна нагрузка із згаданих варіантів. де у вас ще сили прибирати
Послушная• сегодня в 15:44
Ответ дляА шо сталося?
Та не,то так кажется) моя подруга работает в водоканале, ведёт паралельно ФОПы и после 17:00 работает в магазине до 23:00. Вот это ужас
Обнемашечка• сегодня в 15:46
Ответ дляА шо сталося?
Якщо ви зможете потягнути, то чому ні. Щось же ж можна і на вихідних підтягнути, а відзвітувати про це у понеділок, наприклад.
А ви самі потягнете таке чи тому і сумніваєтесь що ні?
Обнемашечка• сегодня в 15:46
Ответ дляПослушная
Це жесть, коли ж жити лишається...
Послушная• сегодня в 15:48
Ответ дляОбнемашечка
Це жесть, коли ж жити лишається...
Скажу по себе: работа очень отвлекает от дурных мыслей всяких
Пишу_граммотно!• сегодня в 15:49
Ответ дляОбнемашечка
Це жесть, коли ж жити лишається...
А як жити , коли грошей не вистачає?
А шо сталося?
• 2 часа назад
Ответ дляОбнемашечка
я не знаю чи справлюся. того й питаю про досвід
Обнемашечка• 2 часа назад
Ви трошки заплутано питання зразу поставили. В сумі дві роботи скільки у вас часу займусть? 4-6-8 годин?
На вихідних, якщо що, зможете підтягнути якусь з них?
А шо сталося?
• 35 минут назад
а ще питання що буде. якщо не попередити роботодавців. чи дізнаються вони про мою другу роботу, якщо я все встигатиму