Нам на наступний рік (хочу до цього питання підійти заздалегідь) йти в перший клас, всі обирають школи, порівнюють яка краща. Радять йти тільки в спеціалізовану, хто за 250, хто за 283 (на Троєщині), але б мені хотілось вибрати саме вчительку яка семе навчить дитину вчитись і мати бажання ходити в школу.
Може хтось порадить хорошу вчительку чи підкаже як її обрати. Буду дуже всім вдячна.
Тоже актуальный вопрос, послушаю :)
283 - это Козацька гімназія? Там обучение только с 5-го класса
В моем списке сейчас:
311 - соседка советует учительницу, ее сын сейчас в 4 классе, в след.году как-раз будет набирать. Но о самой школе впечатления плюс-минус
250 (математика)
322 (анг.язык)
частная лингвистическая гимназия
98 - далеко, но еще одна соседка в восторге от школы :)
В моем списке сейчас:
250 (математика)
322 (анг.язык)
частная лингвистическая гимназия
Ответ дляo_olesia
Мы учимся в 250 ,нормальная учительница,Да и другие обичные .Сильно тоже не нужно подготавливать ,в 1 классе они все учат в первом полугодии , и будет бирж не интересно
А я заканчивала 283. ,она с 5 класса ,нет там уже того педсостава(( один директор остался
У моєї знайомий донька ходить в другий клас цієї школи, то розповідає, що вчителька вимагає дуже великі знання і активність у всіх святах і заходах. Хвилююсь, що ми не будемо так підготовлені, бо на підготовку вирішили не ходити, самі займаємось вдома.
Може Ви підскажете які викладачі на наступний рік набиратимуть дітей і коли потрібно звертатись, записуватись чи як?....
Ответ дляМюллерная
247 - це звичайна школа??? Чи з напрямком певним??? Я шокована, що вже записуються на наступний рік... значить, що я не рано почала цікавитись цим питанням
ну, записываются-это громко сказано, но места забивают :))) 247-это специализированнная с углубленным изучением русского языка. с 1 класс. так было до этого года, как будет дальше неизвестно, сейчас все меняется, и с учетом глобальных планов министерства образования никто не знает что будет дальше