gorka02• 05 сентября 2015

Вопрос преподавателям английского языка

Какой учебник вы считаете лучшим для младшей школы?
Результат:
вже голосів: 17
9 (52.94%) Ваш вариант в комментах
6 (35.29%) Плахотник
2 (11.76%) Карпюк
Налетчица Муся• 05 сентября 2015
Який Плахотник і Карпюк??!
Oxford Word Skills Basic

МошеЙница• 05 сентября 2015
Давно не работаю, но не эти учебники точно. Планирую заниматься с ребёнком по Family and Friends.
автор gorka02 • 05 сентября 2015
Ответ дляНалетчица Муся
Який Плахотник і Карпюк??!
Oxford Word Skills Basic

Спасибо за ответ
Antivirus• 05 сентября 2015
Девочки читать Вы тоже учите по оксфордским учебникам? Интересно как?
Налетчица Муся• 05 сентября 2015
Ответ дляAntivirus
Звичайно! На ринку маса підручників видань Oxford/Cambridge для малечі. Оволодіння навиками читання найкраще на практиці, а не на совкових підручниках з правилами, які не працюють в сучасній англ.
Колеги, не вбивайте діток каліченими ’підручниками’ Плахотника з неймовірною кількістю помилок і совкових словечок!
Antivirus• 05 сентября 2015
Поясніть яким чином Ви навчаєте читати дітей за сучасними підручниками? Поділіться досвідом, яким методом? наведіть будь ласка приклад.
Налетчица Муся• 05 сентября 2015
Ви пропонуєте мені Вам розписати всі мої напрацювання за 15 років викладання англ у вузі для іноземних студентів, а також приватних занять??
Вибачте, але це інтелектуальна власність.
Всі ми починали з молодого спеціаліста.
Навчити читати - це абсолютно не проблема, основне поставити артикуляцію на базі аутентичної англ, що можливо тільки на практиці.
Навіть древнє Tree or Three / Ship or Sheep завоювало свою прихильність і досі серед тих, хто ліниться постійно вдосконалюватись.
До Ваших послуг повинні бути розважально-навчальні медіа носіі мови (анімація), що заохочує діток до навчання, а не спричиняє тошноту і відразу від примітивізму Плахотника...
Antivirus• 05 сентября 2015
Я зовсім Вас не просила поділитися вашими и напрацюваннями, я просила лише навести приклад. Не піддаю сумніву Вашу компетенцію, чому Ви так реагуєте? До речі я зовсім не захищаю Плахотника. Але я зробила для себе висновок, що ви просто працюєте зі студентами. Дякую за відповідь.
Налетчица Муся• 05 сентября 2015
Ответ дляAntivirus
Вибачте, пліз, за мій тон розмови... Спрацьовує професіональний досвід))

Antivirus• 05 сентября 2015
все ок, просто специфіка різна для різних вікових груп