y888• 07 сентября 2015

А потім думаємо чому нас не поважають у світі?

Була в одному столичному магазині вітчизняного взуття. І, на диво,так мило продавчиня консультувала мене українською мовою. А на касі, коли я вже розрахувалась і вона вирішила вручити мені їх картку випалила:"Карточка накопительная, можте передавать друзьям..."
Хотіла, видно, справити гарне враження(((
Басина• 07 сентября 2015
и вам удачи! будьте умнее!

ой, вам знову гидко?))) ну, нічого) вчіться адаптуватись до різкого переходу з однієї мови на іншу)))
yelnik• 07 сентября 2015
Ответ дляy888

Нема про що говорити. Всім щасти!
Ще не скоро нам буде щастити, коли ми маємо таких окремих людиноненавистних ’патріотів’, як Ви, автор! Хіба що за із-за таких ’патріотів’ нас можуть не поважати у світі. Толерантність і чемність Вам би дуже не завадили. Хай і Вам щастить!