Послушная• 15 сентября 2015

Може, хто продає прінтер не дорого, щоб працюючий? Для роботи вчителю треба.

На сландо бачила лазерні до 500 гр можна взяти. А от МФУ всі продають без картриджів або засохли....дорого їх купувати ті картриджі. у школі принтера немає.в районо не питають, чи є на чому друкувати.працюю на 17 годин...буду вдячна хоч сам принтер чорно-білий.
Губки-уточкой• 15 сентября 2015
Так с хорошими картриджами дешево никто не продаст. На мой принтер один картридж стоит 500 грн, поэтому сам принтер можно купить дешево, но картриджи придется брать все равно Вам

LediBlac• 15 сентября 2015
Я вам без картриджей подарю(засохли ,принтер цветной со сканером),ну и провода нет(он покупается отдельно).