дамаАмстердама• 17 сентября 2015
Скільки б ви за них дали грошей?
Вони б.у трохи потерті. Чи подобаються вам?
Печенюшка• 17 сентября 2015
Смотря что это - алл стар - оригинал или нет? Кожа или заменитель? детские, взрослые?
Птица Говоруша• 17 сентября 2015
Мені подобаються. трохи потерті це поняття відносне.
Скажу чесно, тут сильно занижують ціни в рекомендаціях. Так що на них не орієнтуйтесь. Ставте ціну яку вважаєте доцільною, дивіться чи є перегляди/запитання/підписчики, на основі цього коректуйте свою ціну.
дамаАмстердама
• 17 сентября 2015
Я хочу купити. Це оригінал. Дорослі. Вони коштують приблизно 100€ знайшла на олх за 300грн. Я вже брала у цього продавця...мене просто бентежить потертість(
дамаАмстердама
• 17 сентября 2015
Цей продавкцюь продає секенд з за бугра. В нього вся обув хороша.
ИзЮмрудная• 17 сентября 2015
Ответ длядамаАмстердама
А где потертость? Если на коже ее можно кремом закрасить. Цена отличная.
дамаАмстердама
• 17 сентября 2015
Ответ дляПтица Говоруша
ИзЮмрудная• 17 сентября 2015
Ответ длядамаАмстердама
А киньте в меня ссылкой
Печенюшка• 17 сентября 2015
Ответ длядамаАмстердама
для оригинала цена хорошая. они выглядят на эти деньги вполне
дамаАмстердама
• 17 сентября 2015
Ответ дляИзЮмрудная
А киньте в меня ссылкой
ось я в нього ще брала,що ціни- що якість.. маде ин индонезия помоєму... не чина)Ну ношу вже майже сезон мені подобаються)
дамаАмстердама
• 17 сентября 2015
Ответ дляПеченюшка
дамаАмстердама
• 17 сентября 2015
добре напишу так. Беру у нього він так і тут пыдписан і в вк. ---- Krosovki Original