Невидимка• 17 сентября 2015
Продавці зайдіть
Якщо у вас пише "товар обміну та поверненню не підлягає" Но! Людині щось не сподобалось і вона хоче повернути! Я кажу ні! Починають проклинати. Нафіг такий бізнес. За 200грн такі проблеми
Физрукая• 17 сентября 2015
Ответ дляНевидимка
мені не подобається коли люди нагліють! Готова не приймати товар назад
товар новый?
Аноним Анонимыч• 17 сентября 2015
Ответ дляНевидимка
А какую причину возврата называют?
Невидимка
• 17 сентября 2015
Ответ дляАноним Анонимыч
А какую причину возврата называют?
Цитата:
А какую причину возврата называют?[/citне підійшли і все. Ну вибачте, всім вгодити по всіх параметрах! Це ж інтернет! То колір,то ширина,то довжина,то висота то ще якась херн. Вибачте
Аноним Анонимыч• 17 сентября 2015
Ответ дляНевидимка
Цитата:
ой, ну шо вам сказати... отакі колупателі, от шо з ними робити?
мені легше гроші повернути і занести до чорного списку, ніж вітрачати час і нерви на оті істерики.