Хлопаю ресницами• 24 апреля 2013
Срочно нужна консультация по КЗоТу. Пожалуйста помогите
Я сейчас нахожусь в декретном отпуске, на работу мне выходить в декабре. На моём месте сейчас работает человек. В штатном расписании нас 4 единицы. Сейчас пришёл приказ из министерства о переводе 1 единицы на другое место по городу. Имеют ли право перевести именно мою единицу пока я нахожусь в декрете?!
Персонаж Аноним• 24 апреля 2013
Да,имеют право.Тем более я так поняла,что фактически организацию Вы не меняете,Вас переведут в филиал
Цикавенная• 24 апреля 2013
Ответ дляХлопаю ресницами
А если я не хочу... Могу я как-то возмутиться?
Нет, так как фактически Вы сейчас не работаете.
Кредитная• 24 апреля 2013
по выходу из декрета сможете высказать своё недовольство, если это что-то изменит
Хлопаю ресницами
• 24 апреля 2013
Ответ дляКредитная
По выходу из декрета уже поздно будет...
Кредитная• 24 апреля 2013
Ответ дляХлопаю ресницами
вот и я об этом...
КрейсерАвроровна• 24 апреля 2013
Стаття 32. Переведення на iншу роботу. Змiна iстотних умов працi
Переведення на iншу роботу на тому ж пiдприємствi, в установi, органiзацiї, а також переведення на роботу на iнше пiдприємство, в установу, органiзацiю або в iншу мiсцевiсть, хоча б разом з пiдприємством, установою, органiзацiєю, допускається тiльки за згодою працiвника, за винятком випадкiв, передбачених у статтi 33 цього Кодексу та в iнших випадках, передбачених законодавством.
Не вважається переведенням на iншу роботу i не потребує згоди працiвника перемiщення його на тому ж пiдприємствi, в установi, органiзацiї на iнше робоче мiсце, в iнший структурний пiдроздiл у тiй же мiсцевостi, доручення роботи на iншому механiзмi або агрегатi у межах спецiальностi, квалiфiкацiї чи посади, обумовленої трудовим договором. Власник або уповноважений ним орган не має права перемiщати працiвника на роботу, протипоказану йому за станом здоров´я.
У зв´язку iз змiнами в органiзацiї виробництва i працi допускається змiна iстотних умов працi при продовженнi роботи за тiєю ж спецiальнiстю, квалiфiкацiєю чи посадою. Про змiну iстотних умов працi - систем та розмiрiв оплати працi, пiльг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, сумiщення професiй, змiну розрядiв i найменування посад та iнших - працiвник повинен бути повiдомлений не пiзнiше нiж за два мiсяцi.
Якщо колишнi iстотнi умови працi не може бути збережено, а працiвник не згоден на продовження роботи в нових умовах, то трудовий договiр припиняється за пунктом 6 статтi 36 цього Кодексу.
Расшифровываю:
Если у Вас не меняется должность, основные обязанности и условия труда, то администрации не нужно Вашего согласия.
Если же условия труда существенно меняются (меньшая з/п, другой режим работы, совмещение, изменение должности), то администрация должна предупредить письменно, не меньше, чем за 2 месяца. Если сотрудник не согласен, то его увольняют.
Расшифровываю: