Доброї ночі, хочу прикупити сіль для ванни, але навіть не знаю яку вибирати, які є марки виробники... Хочеться щось більш натуральне, без ароматичних ядовитих добавок).
По рекомендуйте, хто чим користується.
Дякую)
По рекомендуйте, хто чим користується.
Дякую)
Mariya Fotenko• 24 апреля 2013
Беру самую обыкновенную в Космо, но она везде есть ТМ ЖЕЛАННА, грязная конечно...но зато без добавок
Ответ дляorel9
Возьмите обыкновенную самую натуральную соль для ванн без аромата и заароматизируйте сами эфирными маслами.
Будет самая натуральная.С любыми ароматоми.
дякую)
а то раз купила в Ватсонсі з лавандою, то вийшла з ванни в крапочку) алергія, хоча раніше на лаванду не було)
italiano_boutique• 24 апреля 2013
Я беру обычную пищевую морскую соль с ламинарией. Мешаю 1:1 с содой. И натираюсь.
Шикарный эффект. Попробуйте :)
Юленька_82• 24 апреля 2013
Я постоянно заказываю в крымском интернет-магазине для ребенка. Если нужно, дам вам ссылочку в личку.
Apassionata• 25 апреля 2013
Ответ дляmashaoi
дякую)
Это не на лаванду, а на синтетические отдушки ’A la лаванда’ и синтетические красители :(
Звичайнісіньку морську сіль (без домішок) + блакитну глину (можна купити тут на КС), лимонна кислота + ефірні олії (але треба бути впевненим, що то натуральні олії... бо Ароматика, Царство Ароматів, більшість олій Нікітського ботсаду... і навіть Вівасан та багато інших брендів -- фальсіфікат, як правило, це дуже небезпечно). Якщо не впевнені, краще без тих олій.
Можна додати змелену ламінарію, аптечні травки (якщо буде можливість, в полотняній торбинці, щоб не забити злив, або просто настій).