Реквизиты для оказания помощи: Карта Приватбанка: 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) Ольга Владимировна
Полные реквизиты для переводов из других банков: Получатель: ПАО КБ ПриватБанк Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570 Код банка получателя (МФО): 305299 Счет получателя (транзитный счет): 29244825509100 Назначение платежа: зачисление на карту 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) О.В., благотворительная помощь на лечение ребенка
Добрий ранок! Пропустила нічні посиденьки - тільки о 5-ій вложила малу спати... до того півночі крутилась і нила Сідаю формувати замовлення по окулярах. Хто не встиг - не засмучуйтесь, я їх щотижня викупляю (склад в моєму місті).
Девочки, как быть? Есть группа Илюши Бабенко, знаете? И никто не может организовать для него здесь Ярмарку. Не умеют. Как же быть? Как подсказать? С чего начать? К кому посоветовать обратиться? Я только патякать тут умею. А там Илюшка с бооольшими глазами и гепатобластомой...
Буквально вчора вела переписку з адмінами групи Нікіти Погоревича. Теж хочуть марафон на Советчиці, теж не знають, як зробити. Ще раніше мені у ВК писали з інших груп із подібними проханнями. І хочеться усім допомогти, але ж це нереально. Якщо ми на кожну дитину тут відкриємо марафон, то всі ці теми разом підуть на дно. Мені кидають ссилку на цей наш марафон ’ось! він же працює!’ Виходить так, ніби я не хочу зробити. Та можу зробити, не питання. Але ж підтримувати їх треба ті марафони і то підтримувати дружним гуртом. Найефективніший варіант - це один активний марафон. Взялись за одну дитину, виклались на повну, закрили збір, беремось за іншу. Цинічно звучить, знаю... Хочеться врятувати весь світ, але якщо ми будемо розпорошувати зусилля, то не поможемо толком нікому
Это все верно. Надо до конца собирать одному ребенку. Если разрываться то заглохнут об ярмарки
Иринка, спасибо, что разъяснила, как и почему. Я согласна с твоим мнением. Если захотим всем - реально получится никому. Мы рассеим своё внимание и силы. Спасибо. :) И - доброе утречко!
Уся суть будь-якого марафону - зібрати велику кількість людей, які разом біжать до однієї мети і досягають її. Бігти одночасно по двох дистанціях неможливо.