Біла_Перлина• 04 ноября 2015

Посоветуйте ХОРОШУЮ гинекологическую клинику для лечения Эрозии в Киеве

Доброго часу доби!Порадьте хорошу клініку в Києві, в якій можна пролікувати ерозію шийки матки найкращим способом і не дорогенну!Не можу визначитись який метод кращий:заморожування, радіохвилі чи лазар!
Ver_bon• 04 ноября 2015
А вас какая клиника интересует государственная или частная?
Betelgeise• 04 ноября 2015
Здоров´я родини. Я там видаляла ерозію з ознаками дисплазіі лазером.
Ver_bon• 04 ноября 2015
Я хожу в частную клинику и меня все устраивает цены и обслуживание.
Если хотите могу скинуть ссылку на клинику
автор Біла_Перлина • 04 ноября 2015
Ответ дляVer_bon
не має значення, орінтир- ЯКІСТЬ!
автор Біла_Перлина • 04 ноября 2015
Ответ дляVer_bon
скидайте!
Betelgeise• 04 ноября 2015
Ответ дляПомогалочка
скидайте!

А що скидати?) Наберіть у гуглі Здоров´я родини і все)
Мама Викули• 04 ноября 2015
хорошая клиника и хороший врач это две разные вещи, вам нужен врач или бренд?
посмотрите в интернете Исакова Людмила Владимировна она супер профессионал принимает в роддоме №2 на мостицкой
автор Біла_Перлина • 04 ноября 2015
Ответ дляBetelgeise

це не Вам, а до Ver_bon :’Я хожу в частную клинику и меня все устраивает цены и обслуживание.
Если хотите могу скинуть ссылку на клинику’)))
З Вашою вже ознайомлена, матиму на увазі!Дякую!
автор Біла_Перлина • 04 ноября 2015
Безперечно лікар теж відіграє вагоме значення, але наприклад я маю свого хорошого гінеколога, та у звязку з тим що живу в провінційному містечку крім метоту електро-ніж у нас нічого не практикують!а я ще планую материнство, тому й шукаю безпечніший спосіб вирішення проблеми!
Betelgeise• 04 ноября 2015
Ответ дляПомогалочка

Видаляла ерозію у Семенова Вадима Васильовича. Скоро рік синулі)
автор Біла_Перлина • 04 ноября 2015
Ответ дляBetelgeise

Дякую, читаю вже про нього)))
Басина• 04 ноября 2015
Ответ дляBetelgeise
как фамилия врача? или там один гинеколог? в какую сумму все обошлось?
Басина• 04 ноября 2015
мне рекомендовали эту клинику http://zdorovayasimya.com/vrachi/