Біла_Перлина• 04 ноября 2015
Посоветуйте ХОРОШУЮ гинекологическую клинику для лечения Эрозии в Киеве
Доброго часу доби!Порадьте хорошу клініку в Києві, в якій можна пролікувати ерозію шийки матки найкращим способом і не дорогенну!Не можу визначитись який метод кращий:заморожування, радіохвилі чи лазар!
Ответ дляVer_bon
А вас какая клиника интересует государственная или частная?
не має значення, орінтир- ЯКІСТЬ!
Ответ дляVer_bon
Я хожу в частную клинику и меня все устраивает цены и обслуживание.
Если хотите могу скинуть ссылку на клинику
скидайте!
Betelgeise• 04 ноября 2015
Ответ дляПомогалочка
скидайте!
А що скидати?) Наберіть у гуглі Здоров´я родини і все)
Мама Викули• 04 ноября 2015
хорошая клиника и хороший врач это две разные вещи, вам нужен врач или бренд?
посмотрите в интернете Исакова Людмила Владимировна она супер профессионал принимает в роддоме №2 на мостицкой
Ответ дляBetelgeise
це не Вам, а до Ver_bon :’Я хожу в частную клинику и меня все устраивает цены и обслуживание.
Если хотите могу скинуть ссылку на клинику’)))
З Вашою вже ознайомлена, матиму на увазі!Дякую!
Безперечно лікар теж відіграє вагоме значення, але наприклад я маю свого хорошого гінеколога, та у звязку з тим що живу в провінційному містечку крім метоту електро-ніж у нас нічого не практикують!а я ще планую материнство, тому й шукаю безпечніший спосіб вирішення проблеми!
Betelgeise• 04 ноября 2015
Ответ дляПомогалочка
Видаляла ерозію у Семенова Вадима Васильовича. Скоро рік синулі)
Ответ дляBetelgeise
Дякую, читаю вже про нього)))