Шмоточницаца• 24 ноября 2015
Голова комісії на звільненій основі ,скільки ви отримали за вибори?
Нам просто здається що наша голова нас обманює(
ПлюшкамиБалуюсь• 24 ноября 2015
Член ДВК отримав приблизно 310 грн+премія. Голова комісії - 1600 грн+премія.
Калёва Замалёва• 24 ноября 2015
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вы уже получили, потому что нам суточные(а это именно о них я так поняла идет речь),еще не выплатили?
Шмоточницаца
• 24 ноября 2015
Ответ дляКалёва Замалёва
я просто член комісії на звільненій основі.моя подруга була головою комісії в нас ,також на звільненій основі.
Шмоточницаца
• 24 ноября 2015
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
премію голова і секретарка розділили на двох
Калёва Замалёва• 24 ноября 2015
А что значит звільнена основа, я просто о таком понятии не слышала?Извините за серость((((
Шмоточницаца
• 24 ноября 2015
Ответ дляКалёва Замалёва
Ну це ми чергували до виборів кожного дня пару годин ,і після виборів
Шмоточницаца
• 24 ноября 2015
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Виходить голова отримали 1600 +премія це точна інформація ?
Калёва Замалёва• 24 ноября 2015
Ответ дляШмоточницаца
Ну это их решение, в ТВК так и сказали, что премию голова и секретарь имеют право разделить между собой
Калёва Замалёва• 24 ноября 2015
Ответ дляШмоточницаца
Ну так все так работали, дежурили, разносили пригласительные, оборудовали участок, я на неделе была задействована дней 5.
Шмоточницаца
• 24 ноября 2015
Ответ дляКалёва Замалёва
Просто якщо 800 грн отримали мені не шкода премії ,але якщо більше 1500 тис отримали тоді мені прикро що подруга через лишню копійку не гарно поступила от і все.
Губы рыбы• 24 ноября 2015
Ответ дляКалёва Замалёва
но премия не может становить более чем 1378 грн.
Шмоточницаца
• 24 ноября 2015
Ответ дляКалёва Замалёва
Я не можу вам пояснити цього..я другий рік на звільненій основі працюю.
Шмоточницаца
• 24 ноября 2015
Ответ дляГубы рыбы
А премія це скільки має бути?
Губы рыбы• 24 ноября 2015
Ответ дляШмоточницаца
А премія це скільки має бути?
Там дают общую сумму,туда входят суточные членам комисии и + премия(делиться каждому на усмотрение головы комисии,кто как работал до и после выборов), у нас голова ДВК дала премии по 100 грн.,остальные разделила с секретрем,если не ошибаюсь.
ПлюшкамиБалуюсь• 24 ноября 2015
Ответ дляШмоточницаца
Я була головою комісії, звільнена особа. Виплату отримала вже давно. Премія, якщо велика дільниця становить 2500 грн на всіх, мінус податок. В нас всі отримали 100 грн премії, а особи, які возили бюлетні в ТВК 170 грн.
ПлюшкамиБалуюсь• 24 ноября 2015
Ответ дляМуууумие
Наша голова вообще сказала, что премии на всех дали 600 грн ))))))
Якщо велика дільниця премія 2500 грн всюди, вас надурили. Хіба ви не бачили коли розписувалися, яку суму премії голова і секретар отримали??
ПлюшкамиБалуюсь• 24 ноября 2015
Ответ дляШмоточницаца
Звільненим особам цього року дозволялося бути тільки двом. Вони, якщо працюючі, звільнялися на 2 тижні з основного місця роботи, за що їм держава оплачувала відповідно ці дні.
Муууумие• 24 ноября 2015
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Нет. Нам суточные с премия переводились на банковскую карточку, никаких свидетельств и доказательств.
ПлюшкамиБалуюсь• 24 ноября 2015
Ответ дляМуууумие
Ну, в Вас зробили хитріше, а в нас всі бачили, скільки , кому і як...
Муууумие• 24 ноября 2015
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Государство платило на карточки, еще и пооткрывали на нас новые, никому из нас ненужные карточки банка, которого в городе всего 2 отделения.
Хотя, о чем тут говорить, если даже партия кинула на деньги и не заплатила за работу, так что говорить о голове и государственных деньгах. Эээх.
ПлюшкамиБалуюсь• 24 ноября 2015
Ответ дляМуууумие
Ну, на рахунок партій, деякі з самого початку говорили, що не платитимуть (Батьківщина, Народний Рух)