Невгамовна• 1 час назад

Ви дозволяєте собі чіпси і газовані напої?

Мені так хочеться, але вагаюсь, щоб не шкодувати.
Зробіть вибір:
вже голосів: 34
Завжди, коли хочеться.
Декілька разів на рік.
Раз на місяць.
Не вживаю таке роками.
Чарівне зіллячко• 1 час назад
Особенно на работе в ночную смену, да.
100pudov• 1 час назад
Ні, заміняю сухофруктами або горішками
Королева ганделику• 1 час назад
Хочеться інколи, але мені вони не смачні останнім часом. Або твердуваті, або зі спеціями перебор. Газовану воду теж інколи хочеться, але без фанатизму.
Ms. Скромность• 1 час назад
Кола зеро і запечені чіпси можуть бути в моєму раціоні 2-3р на рфк
автор Невгамовна • 1 час назад
Ответ для100pudov
Ні, заміняю сухофруктами або горішками
Їм, а думаю про вище написане.
Кредитная• 1 час назад
Нет, я не люблю, потому и не покупаю.
В кого тако було• 1 час назад
Не люблю, больше сладкого хочется
Лівий Локіть• 1 час назад
Чипсы не люблю. Колу люблю. Летом часто пью, зимой в охотку. Она не полезная, когда вспоминаю об этом - временно не пью
БеллаДонна• 1 час назад
Газировку не люблю. Пару раз в год хочется, тогда покупаю.
Любые чипсы и вредную хрень ем столько, сколько хочу. Не верю, что они могут как-то существенно повлиять на моё здоровье.
автор Невгамовна • 1 час назад
Ответ дляБеллаДонна
Нажаль можуть.
Можу брикнути• 1 час назад
Та ем когда хочется, живя в Украине чипсы это меньшее чего стоит бояться
Чудо Ф_ф КеДаХ• 1 час назад
всегда, когда захочу)
черная мамба• 1 час назад
Конечно. Сколько той жизни
Cаванна• 1 час назад
Дозволяю колу, чіпсів ніколи не хотілося, а вот вареників хочеться завжди
Садоводница• 1 час назад
Рідко можу з´їсти жменьку чипсів і випити коли. Не фанатію за такою їжею.
А Я Самая Самая• 52 минуты назад
кока-колу могу иногда выпить, чипсы люблю только яблочные.
Нульовий сантиметр• 40 минут назад
Очень люблю, но стараюсь не употреблять больше пары раз в год ( так сказать ’ на праздники’’) По здоровью. У меня лимфостаз и что чипсы, что газировка приводят к ещё большему отеку.
Показушница• 25 минут назад
Чипсы слишком калорийные, не ем. Но очень люблю Миринду sugar free. Раз в неделю точно покупаю